Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 éves aranyhalamat megehetem...

2 éves aranyhalamat megehetem ebédre?

Figyelt kérdés
panírozva gondoltam...
2011. ápr. 13. 17:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tényleg nem vicces, inkább szomorú...van akinek, ennyi esze van.
2011. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jaaj jaaj! azért még ne sírjatok!! Nyilván eszembe sem jutott megenni ! :| A kérdés valóban arra irányult, hogy vajon ehetőek vagy mérgezőek ezek a kis halak (vegetáriánus vagyok mellesleg :$)
2011. ápr. 13. 18:48
 13/17 gfero ***** válasza:
100%
pedig salátával nagyon finom
2011. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 13. 19:21
 15/17 Salx Narval ***** válasza:
Akkor, egyél békalencsét.:D
2011. ápr. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én meg nem értem mi ez a kétszínűség... miért ne lehetne megenni az aranyhalat, hörcsögöt, tengerimalacot, kutyát

mi alapján rangsoroljuk azt, hogy ki éljen és ki nem? Naponta több tízezer sertést, szarvasmarhát vágnak le naponta, de ha valaki kutyát akarna enni azt zárjuk börtönbe!

A hörcsögöt ne öljük meg mert az "cuki" a közeli rokonait a különféle rágcsálók egerek, patkányok szabadon irthatók mennyire brutálisabb egy egércsapda mint fejbe vágni egy aranyhalat?

Félre értés ne essék én is elítélem a kegyetlen állatkínzásokat, de be lehetne már látni, hogy bár sajnos de mi emberek vagyunk a tápláléklánc élén azt ehetünk meg amit akarunk! Az már egy plusz része a dolognak, hogy nekünk kell biztosítani a kihalás szélén álló fajok fenntartását!

2011. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
így van, így van! Együnk meg mindent ami az orrunk előtt szalad! :D
2011. ápr. 22. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!