Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajta hal ez?

Milyen fajta hal ez?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni, hogy ez a hal milyen fajtájú :

[link]


2009. febr. 27. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasonlít egy Peckoltia vermiculatához, de nem biztos. Nincs egy fotód ami oldalnézetből ábrázolja?
2009. febr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ez a hal harcsaféle,trokátum.Nekem is van ilyen(2DB).Egyre szebbek ha nőnek.Tartása egyszerű,nincs vele semmi gond.Ha valamit kérdezni akarsz,akkor írj priviben.
2009. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Ez már 2 hónapos kép, akkor készült a fotó, amikor megvettem.Azóta már sokat nőtt, van vagy 10-15 centi.

1. válaszolónak: Majd készítek egy fotót róla, de csak esténként jön elő a rejtekhelyéről.

2. válaszolónak: Egyenlőre nincs semmi különös dolog vele, ha valami problémám lesz hozzád fordulok. :)

2009. febr. 27. 12:22
 4/10 A kérdező kommentje:

Itt egy kép oldalról is az 1. válaszoló kedvéért:

[link]

2009. febr. 27. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy pancelos harcsa, nekem is van ketto egy tarsas akvariumban tartom oket,meg semmi problema nem volt veluk,nalam nem bujkalnak ,szeretik elol mutogatni magukat,de mikor megehulnek nagyon be tudnak indulni.Kart meg nem csinaltak.Erdekes halak.
2009. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tenyleg pancelos harcsa , nekem is volt ket nagy peldany , ajandekba kaptam mar reg, de aztan en is elajandekoztam oket, mert tul nagyok voltak az akvariumomhoz kepest.
2009. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem még csak 2 hónapos , és egyedül van egy 85 literes aksiban.Vegyek mellé egy társat, hogy ne legyen egyedül?

Lassan már kinövi a bujkálóját olyan nagy lett.:)

Néha tényleg nagyon beindul, de én csak etetésnél szoktam őt látni.A kép elkészítéséhez is egy kis ételt kellett adnom, hogy előcsaljam.

Üdv, köszönöm a válaszokat.

2009. febr. 28. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem jot tesz ha veszel melleje tarsat,lehet ,hogy tarsasagban jobban erzi magat es batrabb lesz es tobbszor fogod latni.
2009. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép hal.Amugy tényleg valami harcsa lesz.
2009. febr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia nekem is van ketto. De egyenkent kaptam tehat egy jo darabig egyedul volt es felenk visszahuzodo. Amikor a masik is megerkezett mintha kicsereltek volna uszkalni kezdett es azota is egyutt vannak. Elvalaszthatatlanok lettek.
2009. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!