Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire lehet életerős a...

Mennyire lehet életerős a kishalam?

Figyelt kérdés
Kb 1.5 hónapja születtek meg a kis guppik és az egyiken olyat láttam mintha nyitott hasfala lenne, és kint lennének a szervei.. (tudom morbidul hangzik)de teljesen jól van, nagyon sokat nőtt, életerősnek látszik, és a napokban észrevettem, hogy az ami a testén kívül van az nem is belsőszerv, hanem valószínű, hogy két kishal egy testben, mert van plusz 2 úszója :) kíváncsi lennék, hogy mennyire kell jobban odafigyelnem rá, vagy mivel tápláljam, hogy erősebb legyen, és hogy ne betegedjen meg :) mert úgy gondolom rá jobban oda kell figyelni :)
2009. febr. 24. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
selejtes lett sajnos, de ha eddig életben maradt akkor ezután sem lesz gond, arra figyelj hogy amikor etetés van akkor ne túrják ki öt. Nekem is volt ilyen halam és nem volt szívem megölni, nekem az egész hasa ki volt "folyva". De semmi baja nem lett és már szülőanya. Azért figyelgesd nehogy csipkedjék.
2009. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2009. febr. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!