Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Molly ivadéknak kell szűrő...

Molly ivadéknak kell szűrő vagy levegőztető berendezés?

Figyelt kérdés

Most reggel találtam 15 kis ivadékot az akváriumban.


Kimentettem amennyit láttam, mert megették volna őket.

Egy kis 3 literes vödörbe tettem bele az ivadékokat viszont ebbe nincs szűrő. Levegőztető csövet tudok nekik be tenni.


Szükséges a szűrő és a levegőztető ilyenkor? Ez volna a fő kérdésem.


Holnap lehet veszek ilyen szülő hálót az állatosban...



#akvárium #molly #ivadék #Hal szaporodás
tegnap 20:14
 1/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Biztos akarsz a szaporulattal foglalkozni? ~4 hetente szülnek nem kevés kishalat, mi a terved? Ha nincs semmi konkrét terv akkor jobb hagyni ,hogy megegyék őket. Ha van némi növényzet (márpedig kell legyen) akkor úgy is néha marad néhány.


Ha van terv akkor nem árt egy legalább 15-20 literes akvárium (vagy esetleg vödör, lavór) s egy szivacsszűrő, plusz helyzettől függően fűtő is, ugye. Nekik sem árt bedobni valami növényt, ha mást nem is de legalább valami hínárfélék (pl: tócsagaz, átokhínár stb) csak úgy úsztatva vagy úszó növényeket (pl: kagylótutaj, békalencse).

tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez az első csapat ami született nálunk, ezért vagyok ilyen lelkes.


Igen, mondhatni majdnem "tele" van növénnyel az akva (kb a 2/3 része), amik között van béka lencse, Anubias, hínár. Az összes kicsit ki sem tudtam szedni, bennt maradt vagy 4-6 db biztosan a növényzet között.

Szerinted ha vissza engedném az akváriumba őket akkor is maradna meg belőlük pár db?

tegnap 21:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!