Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet jól rögzíteni...

Hogyan lehet jól rögzíteni egy akváriumot?

Figyelt kérdés

Most vettem egy 220 literes akváriumot bútorral és stabilnak tűnik de én azért valahogy rögzíteném. Nehogy valaki véletlen meglökje és esetleg megcsússzon vagy ilyesmi. A végén még leesik itt nekem.


Sosem volt még ekkora akváriumom. Ha megtöltöm vízzel akkor elég nehéz lesz már,ahhoz hogy ha véletlen valaki nekikoccan vagy mondjuk nekimegy véletlen vállal akkor ne essen le?


ma 16:26
 1/1 Tevenyereggyarto ***** válasza:
67%
Ha az állvány/ bútor elég stabil (értsd: biztos nem csuklik össze pl oldalra) akkor az sehova sem fog mozdulni egy koccanástól. Sőt, amekkora erő el tudná mozdítani az jó eséllyel inkább eltörné. 220 literes még üresen sem pillekönnyű, hát még teli, az közel 200 kg csak vízből.
ma 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!