Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Panda páncélosharcsa összeívik...

Panda páncélosharcsa összeívik -e más páncélosharcsával?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon kezdő vagyok, és nagyon elhittem, amit az állatkereskedésben mondanak, így nem a legszuperebb az akvám, de igyekszem. Szóval, van egy panda páncélosom és egy sima foltos (konkrét nevét nem tudom, de hosszú a hátúszója) ők vannak csak ketten. Páncélosharcsák, de nem egy faj. A sima 3 éves, a pandát idén nyáron vettem, szóval fél és egy év körüli. Ma felfedeztem ikracsomagot a szűrő csövén. Nem neoné, guppi meg kizárva. olyan 3-4 milliméteres 6db gombóc, benne embriónak látszó fehér nudlival. Kérdésem, hogy a két faj összeívhat? Vagy mi történhetett? postakürt, hólyag és helena csigáim vannak még szóval csigapete is kizárva.

tegnap 08:45
 1/1 A kérdező kommentje:
Valamint esetleg, lehet megtermékenyítetlen ikra? Ikrázik egyedül is valamelyik faj? (kár hogy nem tudok képet csatolni:( )
tegnap 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!