Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ékfoltos razbórát és hamis...

Ékfoltos razbórát és hamis neont mivel lehet etetni?

Figyelt kérdés

Van 2 raj hal az akvámban, 2 fajta, a fent említettek.


2 hete úszkálnak a halak nálam, eddig lemezes tápot kaptak.


Nézegettem az Auchanben, több félét láttam.

Liszt kukaccal lehet őket etetni? Vagy mit kaphat még ez a 2 fajta hal?


tegnap 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én fagyasztott sórákot adtam heti 1-2 alkalommal a halaimnak, amúgy Tetra tápokat kaptak. Ilyen Tesco, Auchan kajákkal nem kísérleteztem. Nem lehet benne sok beltartalom vagy vitamin.
tegnap 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Liszkukac kétlem, hogy befér a szájukba. Az max nagyobb tavi halaknak, de alapból nem nekik árulják a liszkukacot, hanem madaraknak vagy süniknek.
tegnap 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tevenyereggyarto ***** válasza:

Élő vagy fagyasztott fekete és fehér szúnyoglárva, artémia/sórák, cyclops, vízibolha stb.

Vörös szúnyoglárva és tubifex ha lehet kerülendő.


Néha meg lehet kínálni egy kevéske zölddel, pl: puhára főtt/ forrázott uborka, cukkini, saláta, sárgarépa, tök s dinnye héja stb. Nem kell sok nehogy ott maradjon s berohadjon.


Jobb minőségű tápokat kaphatnak, de azt csak ritkán, ne az legyen a fő eleségük. Azokból még óvatosabban az adaggal mert a vízben megszívják magukat s megdagadnak, főleg a granulátumok. Érdemes lehet az adagot előre beáztatni.


Nagy általánosan elég lenne 2 naponta egyszer etetni annyit amennyit meg is esznek. De ha naponta etetsz (akkor is csak egyszer) akkor is minimum heti 1 napot hagyj ki, főleg mikor valami kiadósabbat kapnak.

tegnap 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sullovel, csukaval, sugerrel.
tegnap 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!