Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan érdemes horgászáshoz...

Hogyan érdemes horgászáshoz kukoricát és áfonyát erjeszteni?

Figyelt kérdés

Van valami extra dolog, amit érdemes még csinálni vele, vagy ami bevált nektek? Esetleg csak simán mehet egy befőttes üvegbe vízzel ki a napra?


Csak azért kérdem mert hallottam olyanról aki fokhagymával erjeszti a kukoricát és gondoltam megkérdezem hogy vannak-e más módszerek amelyek hasznosak lehetnek.



aug. 12. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az áfonyát nem tudom.

Én a szárazkukoricát csak simán egy 10 literes vödörben beáztattam napokra.

Amikor már kezdett büdösödni, akkor azzal etettem reggel, és pár óra múlva indig megjöttek az amúrok.

Egyszer egy 17 kilós pontyot fogtam ilyennel háromfán, amíg a bojlire olyan 4 kiló körülik jöttek csak.


Egy ismersöm még rohasztákor öntött bele egy pohár kefírt, állítólag az gyorsíja. Neki kórságos büdö lett így a cucc.

aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
:DD
aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Köszi szépen :)

aug. 12. 11:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Ecet? Citromsav? Keserű anyagok?
aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hat afonyat en nemnagyon tudom.Kukoricat en ugy szoktam egy kis viz,eleszto,kenyer es 1-2 het napon,de mindenkinek megvan a maga modja
aug. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom hogy víz kukoricára, kis jódozatlan só, és kefír bele.

Ha nincs kefír sima tejet öntök.

És hagyom állni 1-2 hetet.

aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!