Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 55 literes akváriumba 8...

55 literes akváriumba 8 endler guppi mellé valamilyen algaevő hal és/vagy garnéla mehet?

Figyelt kérdés
Vagy csiga. Ti mit javasoltok?

jún. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Garnéla csak akkor, ha nem akarsz szaporulatot, mert azokat összekapkodják.
jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amano garnéla az egyik legjobb algaevő. Nem túl színes lakója az akváriumnak, viszont nagyon hasznos. A guppik is békén fogják hagyni, mert elég nagy ahhoz hogy ne prédát lássanak benne. Nekem 70 literben van 8 darab. Amikor megveszed őket, általában fiatal példányokat kapsz, de a kifejlett egyedek 4 centisek kb. Eleinte alig láttam őket, rejtőzködtek folyamatosan, most már hogy mind felnőtt, sokkal bátrabban viselkednek
jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Garnit csak akkor, ha van sok bújkáló, ahova behúzódhatnak a halak elől. Növény, dekor, kövek, stb.

Algaevő is jó, pl törpe szívóharcsák. Csiguszok közül nekem a nyúlcsiga tetszik a legjobban, nem is szapora, nem fogja elárasztani az akidat.

jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy milyen a szűrésed!

Jó szűréssel, ha az endlerek mind hímek (nem lesz szaporulat), akkor ez a víz elbírna még egy 4-5 db törpe coryt VAGY törpe szívóharcsát.

jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
#4 a coryk vagy páncélosharcsák nem algaevők
jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az összes endler hím :) De egyébként az Amano garnéla nagyon megtetszett, belőlük mondjuk 4?
jún. 4. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!