Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 300 literes akváriumhoz külső...

300 literes akváriumhoz külső szűrő?

Figyelt kérdés

Melyik külső szűrő lenne jobb választás egy 300 literes akvához?


Oase filosmart 300

[link]


Fluval 307

[link]


Tetra ex 1200

[link]


2021. dec. 19. 18:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ezek közül melyik márka a halkabb?
2021. dec. 19. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Attól függ, hogy mennyire benövényesített ill. mennyi hal van benne. Alkalmasint egy jóval kisebb kapacitású is megteszi.
2021. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az Eheim Classic 2217 nagyon bevált - szintén 300 literben.

Nagyon csöndes és könnyű karbantartani. Meg beszerezhető hozzá pótalkatrész is. Többször sikerült összetörnöm a kerámia rotor tengelyt.

2021. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak igénytelenebb növények vannak benne, a 2 oldalán és hátul végig.

Halak; 2 botia, 6 malabári dánió, 4 pillangó törpesügér, 3 vitorlás, 2 tűzgurámi, 8 ancistrus, 1 frenatus


Nekem is eheim 2217 van most. Végülis elmegy, de nem az az igazi kristálytiszta a vizem azért is gondolkodok a váltáson.

Jobban tetszik pl az oase szűrőtartály kialakítása.

Se fluval, se oase szűrőket nem hirdetgetnek nagyon használtban, az eheimeket viszont mindig cserélgetik, hirdetgetik.

Nem tudom viszont hogy jobbak-e mint a mostani, vagy hangosabbak-e.

Nekem amúgy az eheimen a dupla csapokat sikerült tönkretenni 😬

2021. dec. 20. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy bruttó 300-asban tízen éve üzemel tökéletesen és hangtalanul egy Eheim 2073-as.

Br ha jól tudom, ezt már nem lehet kapni, csak az utódmodellt. Lassan 25 éve akvarizálok folyamatosan. Ez alatt sok akváriumom és sok szűrőm volt. De ez a márka vált be a legjobban. Ma is ezt venném.

2021. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!