Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma szult a xifom. Epp amikor...

Ma szult a xifom. Epp amikor indultunk volna a kirandulasra, akkor vettem eszre, 10 kishal volt. Gyors kihalasztam oket es kulon tettem mert olvastam, hogy a nagyok megeszik. Amugy mi a teendo meg? Kulon vannak, de mit esznek?

Figyelt kérdés
Nagyon kezdo vagyok, azt a kajat adtam nekik amit a nagyok is esznek csak ossze morzsoltam. Mikor lehet oket vissza tenni a nagyokhoz?
2021. aug. 17. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig a szíkhólyag maradványai éltetik őket, utána apró vizibolha stb. kellene. 2 cm méret körül visszatehetők.
2021. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tevenyereggyarto ***** válasza:
98%

Hát, szerintem inkább rakd vissza a nagyokhoz. Ha most szült akkor szülni fog ~4 hét múlva, majd megint 4 hét múlva stb.

Először is gondold át ,hogy biztos meg akarod tartani a kicsiket? Mármint ha csak nincs egy biztos hely ahova lepasszolhatod akkor nincs értelme, csak a fejedre nő a havi több tucat poronty. Ha van dús növényzet az akváriumban akkor amúgy is időnként megmarad néhány.

Ha meg szeretnél ilyesmivel foglalkozni akkor majd jobban felkészült a következő alkalomra, pl: külön a kicsiknek berendezett akvárium, kaja nekik stb.


Mivel kezdő vagy ezek még segítségedre lehetnek:

[link] , [link] , [link] , [link]

2021. aug. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!