Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pók van a plafonomon, eléggé...

Pók van a plafonomon, eléggé nagy, mit kezdjek vele? Eléggé parázok a pókoktól.

Figyelt kérdés
2019. máj. 5. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha a plafonon van, akkor nem valószínű, hogy éjjel annyira mászkálni lenne kedve. De ha piszkálod, és nem sikerül lecsapnod vagy kitenned az ablakon, akkor viszont kénytelen lesz új helyet keresni magának.

Szerintem hagyd, menj aludni.

2019. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hálóban vagy most csak éppen a plafonon ül?

Milyen pók? Nagy, kicsi?


Ha hálóban van, hagyd a helyén! Nem fog onnan elmenni.

Ha most csak éppen a plafonon ül, akkor pedig attól függ, milyen pókról van szó. Némely kicsi pókot érdemes élni hagyni a lakásban, mert megeszik olyan állatokat, amiknek szintén nem örülnél, ha tudnád, hogy a lakásban vannak.


Ha nagyon nem tudsz megbékélni vele, akkor kérj meg valakit, hogy próbálja meg kitenni a szabadba!


Elnézést, írtad, hogy elég nagy a pók. :)

2019. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eléggé nagy, és mivel padlástéri szobában vagyok elég közel volt hozzám, igen a hálóba ééés elmozdult a helyéről. Most a falon van de nagyon közel az ágyamhoz. Fóbiás vagyok kicsit (nagyon) szóval nem tudok aludni:))
2019. máj. 5. 01:35
 4/9 Doros ***** válasza:

Boríts rá egy bögrét vagy hasonlót, csúsztass alá egy keményebb lapot, és így befogtad.


Leteheted a lefedett bögrét és kinyithatod az ablakot. Azon át dobd ki a szabadba.


Mi kivisszük az udvarra. Fogtunk már csodás, 2 cm testhosszú pókot is.

2019. máj. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ilyen történik, keress egy üvegpoharat,illetve egy keményebb papírt pl spirálfüzet borítót.


Fogod a poharat, a szájával a pók felé közelítesz,és rányomod a falra a poharat a szájával úgy,hogy a pók a pohár szájának a közepén legyen,utána alácsúsztatod a keménypapírt a pohár szájának,lezárva a poharat,így gyakorlatilag kitudod vinni anélkül hogy megfognád/bántanád.

2019. máj. 5. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi mire megírtam képernyő billentyűzettel a választ látom válaszoltak.
2019. máj. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ding ***** válasza:
Simicska egy nagyot!!én is félek e pókoktól
2019. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ding ***** válasza:
Síkícs egy nagyot én is főleg a pókoktól!!!!😱😱😱😱😱😱😱
2019. máj. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ding ***** válasza:
*félek
2019. máj. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!