Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le erről...

Hogy szoktassam le erről kiskutyánkat?

Figyelt kérdés

Utcáról fogadtunk be egy staffordshire terrier szerű fiú kutyust. Van már egy 8 éves labi-roti keverékünk, mostmar nagyon jól megvannak.

Viszont a kicsi, ha a kaja közelébe kerül, teljesen megőrül. Ha hozzáérek a táljához morog, ha lenyomom emiatt, még neki áll följebb, és ugat, morog rám. 2 prec múlva meg jön hízelegni.Egyszer kukázáson kaptam, akkor is nagy balhét csapott. Mivel 3 gyerek mellett van, nagyon le kell, hogy szoktassam róla, hogy ennyire féltse a kajáját. Olvastam olyat is, hogy próbáljuk kézből is adni neki, hogy lássa, hogy nem vesszük el tőle, de gondoltam megkérdezem itt, hátha van valami tapasztalat ezzel kapcsolatban.



2019. febr. 22. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden kutya más. Ha a leggyakoribb módszerek nem jöttek be, érdemes kutyaiskolába vinni. Ehhez a problémához néhány alkalom is elég, de ha igazán együttműködő kutyust szeretnétek, akkor legalább néhány hónapig menjetek. Nagyon jót tesz a kutya-gazdi kapcsolatnak.
2019. febr. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megszokta, hogy harcolnia kell az ételért, a többi kóbor el akarta venni tőle.


Először is bizalomépítés - látványosan pottyants be a táljába valami nagyon finomat, jószagút, miközben eszik. A te kezed nem vesz el, csak ad.

(kivéve ha valamit felesz amit nem kéne, de azt majd később)


De tényleg a kutyasuli lenne a legjobb nektek.

2019. febr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!