Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen állatod van?

Milyen állatod van?

Figyelt kérdés

Az összeset írd le! :)

Én nagyon szeretem az állatokat és nekem sok van♥



2018. okt. 22. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Két kutya, egy drótos magyar vizsla és egy foxi keverék

Egy roborovszki törpehörcsög

2018. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy keverék kutyám

Voltak gyíkjaim is.

2018. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két macska, mindketten nőstények. A fiatalabb 4 hónapos, az idősebb pedig 8 éves.

Egy hím dzsungáriai törpehörcsög, valamint két kutya, egy keverék, aki az ötödik életévét fogja betölteni, és amerikai cocker, aki 8 éves. Mindketten szukák.

2018. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 felkelhetetle ***** válasza:
54%

Egy kutya

Kettő macska

2 Darab disznó, amelyből az egyik már vágósúlyba van így a tél folyamán valószínűleg le lesz vágva.

2018. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Egy németjuhász keverék kutya, nyolc éves.

6 macska, ebből 3 kölyök, egy idős anyacica, két fiatal kandúr.

2018. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy argentín dog, 4 dzsungáriai törpehörcsög, 2 aranyhörcsög, 3 tengerimalac, egy nyúl és egy macska. Van itt egy kisebb állatkert 😁
2018. okt. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy keverék, kistestű, fekete, hosszúszőrű szuka kutyus, egy tricolor házimacska, egy lepketarka nőstény házinyúl, egy házi-oroszlánfejű keverék, albínó bak nyuszi, és egy Lissachatina Immaculata var Immaculata afrikai óriáscsiga.


A csigusz kivételével mindenki mentett. :)

2018. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, 6-os, Te a höriket egyben tartod? Mert úgy tudom ők magányos jószágok.

Én is leírom akkor, de mielőtt rosszban gondolkodnátok, egy farmon élek, most már egyedül, mert a szüleim városba költöztek, a testvéreim fősulin vannak, csak én vállaltam, hogy tovább viszem a családi birtokot.

Szóval eredetileg van két lovunk munkára, 6 tehén(amiből 3-at eladtam), 6 nőstény kecske meg egy bak. Jelenleg 12 liba, 8 kacsa, 30 tyúk két kakassal. Egy baromfiudvar és egy legelő őrző pásztorkutya. Voltak vágónyulak, amiket eladtam.

És akkor amióta egyedül vagyok lett egy bárányom(mert olyan kis aranyos behehe:DD, ellegel a többiekkel, még pici. Van 18 fürjem, amiből 3 kakas.

Hoztam menhelyről két kisközepes kutyát(15 kilósok, testvérek), meg befogadtam egy kistestűt, mint kiderült vemhesen, 5 kölykéből 3-at vittek el, a két kölyök még itt rosszalkodik, 4 hónaposak.

Cicáink volt 3 saját, meg mindig jöttek kóborak, akiket a szüleim elzavartak, de én nem zavarom el őket, néhányan meg is maradnak, jelenleg 11 van.

A nyulak helyek kis házi törpenyusziim vannak, ketten.

Van egy törpe- és egy aranyhörim, 8 kék neonhalam egy gyönyörű akváriumban.


Ennyi:D

2018. okt. 22. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyepmesteri telepről örökbefogadott Staffordshire Bullterrier - 1,5 éves.

Egy fajtatiszta Amerikai Staffordshire terrier - 4 éves.

Egy fajtatiszta brit rövidszörű cica - 1,5 éves.

Egy befogadott házicicia - 5 éves.

Két mentett cica, egyik vak - 7 éves, másiknak 3 lába van, sajnos elütötte egy autó, út szélén találtuk, szenteste, amputálni kellett egy lábát - 3 éves, de ők is teljes életet élnek.


Korábban voltak Dzsungáriai törpehörcsögeink, akik 2 és 4 év közötti életévet töltöttek velünk.

Illetve tengerimalacaink, akik 6 évig nálunk éltek, már pár évesek voltak, amikor hozzánk kerültek.

Ezen kívül az udvarban élnek sünik. Szelídek is.

Ápoltunk teknőst kötőhártyagyulladással. Az utcánkból 2 macska reggelire rendszeresen átjön.


Tervben van kettő törpenyuszi.


Szeretjük az állatokat! :)

2018. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy törpenyuszi.

Volt már(szüleimnél laktam még akkor, úgyhogy végül is azok családi állatok voltak): több macska, mindenféle színben, nemben, ők kintiek voltak, sajnos időnként cserélődtek. Egy németjuhász, egy fekete spániel, mindkettő szuka. Voltak ideiglenes, befogadott kutyáink is többször, de csak rövidebb ideig. Volt többször hörcsögöm, egyszer tengerimalacaim is.

Ezeket kb. 20 éven belül kell elképzelni, nem mind egyszerre. :)

A macskák némelyike kivételével mindegyik állatunk szép hosszú életet élt.

2018. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!