Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan maradtok otthon...

Ti hogyan maradtok otthon munkából, ha beteg a házikedvencetek?

Figyelt kérdés

A cicámnak gyomorgyulladása van, szívem szakad meg, hogy itthon kell hagynom. Már sokkal jobban van, de nyugodtabb lennék, ha tudnék figyelni rá. Tegnap este gondolkoztam, hogy betelefonálok, hogy nem tudok ma bemenni, de egyszerűen nem tudtam, hogy legit ok-e, hogy beteg a cica.

Ti ilyenkor mot szoktatok mondani? Mennyire megértőek a munkaadók ezzel szemben?


2018. máj. 29. 07:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez mondjuk nem Mo-n történt:

[link]

2018. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Az én cicámnak bélgyulladása volt. Akkor nem maradt otthon senki. A hasmenést leszámítva nem volt olyan rossz állapotban, anyumat csak megkértem, hogy nézzen rá, amíg távol vagyok. Siettem haza nagyon.

A télen a kutyusunk lett nagyon nagyon beteg. Akkor a párom és én is szabit vettünk ki. Infúzió, gyógyszerek, támogatni kellett ha pisilni-kakilni akart kimenni. Sajnos elpusztult szegény.

2018. máj. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%

"legit ok-e"


Ez mit jelent?

2018. máj. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
36%
Én valószínűleg táppénzre vagy szabira mennék ilyen esetben, nem közölném a főnökömmel, hogy miért megyek. Szerencsére ilyen helyzetben még nem voltam, jobbulást a cicádnak.
2018. máj. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
#13 A legit jogost jelent, az ok, az meg ok, az magyar, mint indíttatás :D Szóval arra gondolt a kérdező, hogy megfelelő indoklás-e, hogy beteg a cica.
2018. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem patkányaim vannak akik elég könnyen mozgathatóak így ha figyelni, gyógyszerezni kellene őket nap közben, a főnökség állatbarát így egy hordozóban simán bevihetem magammal.
2018. máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Imádom azokat a kérdéseket, ahol mindenki valami rejtélyes oknál fogva le van pontozva... -.-

A lepontozók árulják már el, mi a gond a válaszokkal

2018. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!