Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a helyes?

Szerintetek mi a helyes?

Figyelt kérdés

Örökbe fogadtam / rossz körülmények között éltek ezért elhoztam kisebb állatokat : Tengerimalacok , hörcsögök, egerek, teknősök . Most mindegyiknek megfelelő hely van ( a malacok együtt , a hörik külön) , Versele Laga Cavia completet kapnak a malik stb. Csak időm , az nincs valami sok rájuk ,mert meg vannak kutyáink és macskáink is. Reggel , este és mikor haza jövök a suliból foglalkozom csak velük. Szerintetek ajándékozzam el őket ( persze nem az első embernek aki jön,hanem megfelelő gazdinak) , nem akarok túl adni rajtuk :(( , de ha nem tudok megfelelő életet biztosítani , nem szeretném kínozni öket.

Most mit tegyek?


2018. márc. 15. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egerekről nem tudok nyilatkozni, de a többiről annyit hogy nem igényelték azt hogy egész nap foglalkozzak velük. Délután is max pár órát ritkán. A teknős teljesen el van jó körülmények között. A tengeri malac az ami talán több törődést igényel,de az sem szereti ha piszkálják egész nap. Legalábbis én ezt tapasztaltam 4 volt eddig. Szerintem teljesen jó hogy ha reggel rájuk nézel és utána csak délután foglalkozol velük. Viszont ha úgy érzed hogy többre vágynak akkor jobb elajándékozni őket.
2018. márc. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek az állatoknak ennyi foglalkozás elég. Nyugodtan tartsd meg őket.
2018. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te úgy érzed hogy nem tudsz eleget foglalkozni velük akkor szerintem keress nekik gazdát, nem azt mondom hogy nem vagy jó gazdi de mardosni fog a bűntudat hogy "biztos jó nekik, biztos elég törődést kapnak?".

A malac, hörcsög, egér ügyében keresd fel az Együtt a Kisállatokért Alapítványt, segítenek jó helyet találni nekik.

2018. márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!