Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Szerintem egér van a spájzban....

Szerintem egér van a spájzban. Hogyan tudom megfogni?

Figyelt kérdés
De úgy szeretném elkapni, hogy közben ne purcanjon ki... Tehát pld. egérfogó nem játszik. (Kéretik a "se dió, se mogyoró" vicctől is tartózkodni.) Köszönöm a javaslatokat.
2017. júl. 26. 12:48
 1/8 anonim válasza:
52%
nemtom
2017. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bamboochatheone ***** válasza:
2017. júl. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előbb utóbb sajnos kipuccan. Legjobb ha mielőbb kerítesz egy macskát, jó egerészőt és fogja meg! Ha szórakozol meg sajnálod, akkor azt is sajnáld ami történni fog. Egyik hogy elpusztulhat ott is, fertőzve mindent illetve lehet épp vemhes és tele lesz a házatok egerekkel, amik szét szarnak, szét rágnak mindent, az egér húgytól meg majd bokákolsz. Szóval macska és kifele az egerekkel!
2017. júl. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Régen nagymamámék úgy csinálták, hogy leraktak egy csempét, vagy funért (lényeg, hogy merev legyen és az egér ne tudja elrágni). Erre raktak egy virágcserepet lefele fordítva. A virágcserepet kitámasztották egy fél dióval úgy, hogy a dió belsö fele befele nézzen. Az egér pedig amikor belülröl meg akarta kezdeni a diót, lebillentette a cserepet, így bezérta saját magát.
2017. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
van élvefogó is. Ez egy kis ketrec, amiben semmi baja nem lesz.
2017. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Én nekem is volt egyszer a spejzba, de velem nem baxott ki, teli öntöttem benyóval, gyufa be, aztán ha jól leégett kihívtam a tűzoltókat, azonbelül az egerekkel foglalkozó különleges alakulatot, persze mindent jól az egérre fogtam hogx az ő hibája. Mivel leégett a ház, menni kellett a pálpai tanácshoz, hogy szocpolitilag kisegítsenek!
2017. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
6# Te hüle :D :D :D Van msn-ed? Felveszlek.
2017. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van élvefogónk, lehet kapni kisállatkereskedésekben,gazdaboltokban, stb.2 féle is van nekünk, tenni kell bele kaját neki, belemegy, nem tud kijönni.El tudod vinni elengedni szántóföldre, vagy ahol meg tud élni.Mindennap meg kell nézni a csapdát, nehogy éhen haljon benne.
2017. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!