Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy talál cica...

Mit tennél, ha egy talál cica után fél év múlva jelentkezne a gazdája? Visszaadnád?

Figyelt kérdés
2017. márc. 15. 19:58
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*talált
2017. márc. 15. 19:59
 2/31 anonim válasza:
100%
Ha nagyon szereted azt macskát akkor mindenképpen kérj tőle bármilyen bizonyítékot. Azért az a fél év az fél év :)
2017. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Van chipje? Ha nincs és minimum 2 hétig kerested az eredeti gazdit akkor nincs miről beszélni. Nem tudja bizonyítani hogy a macsek az övé. El lehet hajtani
2017. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
80%
Kiszámolnám az állatorvosi és etetési költségeket, és megkérdezném, hogy annyira is kell, hogy azt is kifizeti :)
2017. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehettek ilyenek?

Lehet kereste, de csak most találta meg.....

Ha képekkel tudja bizonyítani, hogy az övé, akkor nincs miről beszélni, add őt vissza.

2017. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyien válaszoltatok!

Kerestem a gazdáját. Bár az igaz, hogy ismerve már a környékbelieket nem vittem túlzásba, mert a legtöbb helyen nagy kutya van, nem tartanak macskát (hasonlóan egy befogadott cica miatt jártam körbe), aki igen, annak nem volt kölyök cicája.

Eddig lelkiismeretesen etettem, gondoztam, télen is fűtött helyen vannak a cicusok. A szívemhez is nőtt, nagyon ragaszkodik és vannak furcsa szokásai amiket megszerettem.

Nem nagyon adnám vissza, de a lelkem háborog, döntésképtelen vagyok.

2017. márc. 15. 20:49
 7/31 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ez nagyon nehéz szituáció. =/

100%, hogy az eredeti gazdája az? Tudja bizonyítani? Chip, kép, ilyesmi van esetleg? Nem is tudok tanácsot adni, nagyon kellemetlen szituáció. Az én cicám is talált és semmi pénzért nem válnék meg tőle. Remélem sikerül jó megoldást találni.

2017. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Határozottan emlékszik rá, hogy ilyen volt. Elég különleges kinézetű.

Chip, kép nincs, csak a szavak.

Én másfél napig vártam, hátha odébb áll a házam elől. Nem tette, addig itt sírt. Az akkori gazdája tudta, hogy erre felé tűnt el, mert őt követte.


Van több cicám is, különleges története van mindnek. Kettő kivételével mind a reménytelenségből vagy épp a haláltorkából mentett cicák.

2017. márc. 15. 21:04
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hogy került most elő amúgy ez a figura? Hogy talált meg téged? Milyen állattartó, akinek nincs legalább egy képe a kedvencéről? (persze, lehet mondjuk idős ember kamerás telefon nélkül, de most na)
2017. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Meglátta velem az utcán.

Nincs neki, elfogadtam.

2017. márc. 15. 21:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!