Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a falba?

Mi lehet a falba?

Figyelt kérdés
Most egy órája ébredtem fel hogy v.mi belülről kaparja a konektort. Rágást nem hallok csak kaparást meg olyan susogó neszt. Megütögetem a konektort csönd van 5 percig aztán megint. Tégla ház a szobák gipsz karton fallal vannak elválasztva ez a kobektor egy ilyen falon van
2016. júl. 13. 01:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szikrázik annak is ilyen kaparó hangja van? Már nekünk is volt ilyen konnektorunk. Kívülről nem látszott semmi, csak kaparó hang hallatszott. De amúgy lehet bármilyen bogár is vagy esetleg egér, rosszabb esetben patkány.
2016. júl. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Megütögetem a konnektort csönd van 5 percig aztán megint."


Egér szerintem ettől az ütéstől nem biztos, hogy 5 percre hallgatna el, hanem tovább (fél órára, órára is, elég ijedős). Ill. "susogó neszt" nem hallottam még egérrágás okán. Szag nincs? Villany nem villog picit? Feszültség nem ingadozik, ha rámérsz (az előzőnek is igaza lehet, lehet le kéne kapcsolni az áramot)?


Padlásra is beköltözhet, pl. nyest, ha jól tudom.


Kémény nincs a közelben valamelyik falon?

A kéménybe pl. seregély képes beleugrani, aztán ott verdes (kormozónyíláson lent kiszabadítható).

A hatalmas hőség elől is menekülhetett be "jószág".

2016. júl. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hominida válasza:

Anyámnál, negyedik emeleti lakásban, a fűszeres fiókban zörgött rendszeresen, mint kiderült. Nem mindig kellett neki öt perc a visszatéréshez. Aztán már akkor is végigszvingelt a konyhakövön, amikor anyám ott járkált. Az már külön ügy, hogy ezt rosszul tette...


Kösd ki a vezetékeket a konnektorból, hajlítsd őket vissza, de ne érjenek egymáshoz. Amikor ropogósra sült, tálalható.

2016. júl. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy patkány volt.
2016. júl. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bevolt dugva a szunyogriasztó. A villany is éget. Tavaly egy pele volt a lambériát rágta az ablaknál az egész ház nem tudott aludni nem csak én akkora hangja volt. Ezek a falak vékonyak egy patkány már biztos kirágta volna magát belöle. Konkrétan hallottam ahogy a konektort kaparja nem a falat a műanyagot. 2 óra után csend lett. Én nem nyulok hozzá de anyámék majd kiszedik aztán megnézik
2016. júl. 13. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!