Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van az állatkitömés...

Mi értelme van az állatkitömésnek?

Figyelt kérdés
miért jó hogy kitömik a halott állatot?! ez kinek jó??

2015. nov. 5. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
a mumiakat is kitomtek
2015. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek esztétikai értéket képvisel, van oktatási haszna is, extrém esetben lehet kegyeleti oka is...
2015. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ember láthatja, hogy hogyan néz ki közelről az állat.


Én inkább elmegyek egy természetrajzi múzeumba, ahol kitömött állatok vannak, mint egy állatkertbe, ahol élő állatok szenvednek bezárva.

2015. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3.

Jogos!

2015. nov. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
+ tudományos gyűjteményekbe is kerülnek kitömött állatok, amiket meg tudnak vizsgálni alaposan
2015. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
Hm, ez e kérdés tetszik. Én lehet kitömetném a kisállatomat ha meghalna. :( Vagy a hamvait tartanám meg, szegények kevesebb ideig élnek mint mi, de valamilyen szinten bizarr is, szóval nem tudom. Bocs az értelmetlen válaszért.
2015. nov. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

1-es, ugye ezt nem komolyan mondtad? o.O

Amúgy attól függ, ki hogy fogja fel. Van akinek egy dísz a házában, van aki egy kitömött állaton tanítja a biológiát, van aki emlékként tömi ki (nekem ez utóbbi nem kicsit morbid).

2015. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!