Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Vadállatot lehet tartani...

Vadállatot lehet tartani Magyarországon?

Figyelt kérdés

Pontosabban (Tigris,Oroszlán,puma,meg ilyen nagymacskák)

az lenne a kérdés hogy milyen feltétellel lehetne egy ilyen állatot tartani? meg mennyibe kerülne?

vagy ez Magyarországon lehetetlen...?

Pl.: háznál, kertes háznál, nagy telekkel.



2015. júl. 6. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ha érdekelnek akkor javaslom, hogy menj el önkéntesnek egy közeli állatkertbe így nap-mint nap találkozhatsz velük.

én tudok olyanról aki rókát tart otthon, vagy mosómedvét. ezekhez is kell engedély.

de tigrist és egyéb ragadozó nagymacskákat kétlem, hogy tudnál otthon tartani. az állatkertben is nézd meg, hogy mekkora területük van, az rendesen nagy ketreccel vagy üveggel vagy körbe véve.az hogy nagy kerted van még semmit nem jelent.

meg már állatkerben sem azért vannak, hogy a hülye gyerek lássa, hanem sokszor fajvédelmi szempontból. szóval én kétlem, hogy ez lehetséges lenne

van pár egzotikusabb állat amit tarthatsz otthon, legyen szó sünökről, kaméleonról vagy különleges teknősökről stb.

ha már ilyen nagy kerted van és gondolom sok pénzed (Amiatt mert tigrist akarnál) akkor inkább építs ki egy nagyobb kerti tavat és abba telepíthetsz különböző állatokat. olyan sok állatot lehet otthon tartani, válogass azokból.

2015. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2015. júl. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dorian12 válasza:
a hivatalba kel kérni tartási papirt de szerintem amugy nem
2015. júl. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AmonRae válasza:
A postások élete is kezd bonyolódni, látom...! :)))
2015. júl. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!