Milyen faágakat tehetek be achát csigáim terráriumába?
Figyelt kérdés
Tudom, h megrágcsálják a fakérget ezért tudni szeretném, hogy melyik fák ágai nem mérgezőek, ártalmatlanok az achát csigák számára.2015. ápr. 20. 17:45
1/2 anonim válasza:
igazából ami mérgező, azt többnyire megérzik, és nem eszik meg. (kajának szánt növénnyel is így van) én vegyes erdei ágakat használok, de a szölő, ill. gyümölcsfa ágak (kivéve cseresznye, meggy) is jók!
csak mielőtt betennéd, főzd ki, esetleg sütőben süsd ki őket, és hagyd kiszáradni. ezután is lehetséges, hogy bepenészedik, szóval figyeld, és ha penészes, vedd ki.
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. ápr. 21. 22:03
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!