Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Misztikus állat?

Misztikus állat?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éves lehettem amikor a Dédnagymamám-nál voltam, anyukámmal.

A nappaliban beszélgettek amikor anyukám kiküldött hozni egy kis vizet, a Dédimnek.Ez a ház egy társas ház volt, mi a 3. emeleten votunk.

A ház oldalával párhuzamosan nőtt egy nagyon magas nyírfa.

Téjük vissza a lényegre:Kiléptem a szobából és két ököl nagyságú enyhés sárga szemet veszek észre bennük nagy fekete vágással.

(Először a vágásokat vettem észre) Meghátráltam, pár másodperc után újra nekivágtam és ahogy közelebb értem az ablakhoz csodák csodája egy főként mosómedvéjez hasonló lényt vettem észre szárnyakkal.

Nem rémülten meg mert valami húzott felé.Fél percig bámultuk egymást

Aztán elillant. Majd vissza futottam anyukám-hoz és elmondtam ezt neki.

Persze ő ezt nem hitte el de attól még azt az estét azóta sem feledte.

Azt elfelejtettem mondani hogy, este volt.

Kb 2 évvel ez előtt beszélgettem egy osztály társammal a furcsa teremtményekről és szóba került az én esetem.Azt mondta hogy, ő is látott ehez hasonlót a falujában:egy kutya nagyságú lény teljesen csupasz (ami elté az én szürkebundájumtól)undorító testtel és elcsökevényesedett lábakkal.A kutyája utána erett de a lény túl gyors volt.Utána nyomozott és egy megközelítőleges teremtményre bukkant

neve: "Csupágáká„ nem tudott többet találni de mivelhogy megtaláltam ezt a honlapot gondolom megkérezem tőletek.

Kérlek titeket ha bármit tudtok legyetek szivesek válaszoni,előre köszönöm F/13



2014. jan. 4. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
csupakabra :D
2014. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy írják chupcabra és magyarul csupakabra- nak ejtik. Spanyolul kecskeszívót jelent, először kecskék vérét szívták, ezért az elnevezés.


"húzott felé"


Igen, képesek a mentális befolyásolásra, mint az összes ilyen parafizikális lény. Mások is beszomoltak róla hogy hatással volt rájuk a lény. Hallottam, sőt tudok róla hogy magyarországon ilyen lények kutyákat öltek meg, a mainsream média azonban elhallgatja az eseteket.

2014. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kimaradt egy a betű, tehát úgy írják chupacabra.
2014. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszömöm a válaszokat!
2014. jan. 10. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!