Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ha porszívóval szedném össze...

Ha porszívóval szedném össze a pókokat meghalnának?

Figyelt kérdés
Nagyon sok van, és nem merem őket megfogni. De nem akarom megölni őket semmiképp. Ha azonnal kidobom a porzsákot, ki tudnak belőle mászni? Túlélik egyáltalán a szívást?

2013. szept. 24. 16:38
 1/5 anonim válasza:
szerintem a por mennyiségétől tuti meghalnak..szerintem kis söprű+lapát kombó ha félsz tőle :)
2013. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én mindig felszivom őket mer nagyon félek tőlük eddig még nem másztak ki bátr öszintén szolva nem figyeltem ha te is félsz nem hiszem hogy söprü lapát kombóval kéne én legalábbis biztos nem tudnám megtenni...:)
2013. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Időközben sikerült megtudnom, hogy mi lesz velük. Tegnap láttam egy dokumentumfilmben, hogy a porszívó kb. 200 km/óra sebességgel szívja be a pókokat, és ezt nem élik túl. Szóval a porszívó mégsem egy állatbarát megoldás sajnos :-(
2013. dec. 2. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy éhen halnak, de nem tudnak kimászni.
2014. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán kimásznak! Esetleg akkor nem ha valami drága, vízbe szívó porszívót használsz.
2014. szept. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!