Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy került a pici pókpetezsák...

Hogy került a pici pókpetezsákba az a nagy dög?

Figyelt kérdés
először is az arachnofóbiás SOHA ne szedjen szét egy pókpetét... de lényeg a lényeg: a tujánkon találtam egy pókpetét és gondoltam megnézem milyen egy pók "embrió" ha lehet úgy nevezni jó szét is szedtem kicsi morzsányi kenyérgalacsinok vajszínűek 8 hajszáldarabbal ami szintén hajszínű egyszer csak megpillantok egy fura zöldessárgás valamit kijjebbbontom egy bazinagy pók volt benn! (kicsikhez viszonyítva) vajszínű fura hosszú lábakkal hosszúkás gömbölyded potrohhal és tisztán látható volt a fej és a tor is! szerintem életképes (volt) mert mászott volna a nadrágomon mivel ijedtembe eldobtam a petét és a lábamon kötött ki azzal a szörnyű lénnyel együt! elkeztem sikítozva rohangálni ugrálni aztán a házbaszaladtam kértem anyut és bátyámat szedjék le de akkor már nem volt ott se a pete se a pók... szőrén szálán eltűntek még a papucsom talpán sem volt egyik se... de nemértem... hogyan került bele a teljesen lezárt beágyazott komplett petébe? egy ekkora kb 2,5 centis dög? és ez még kicsi volt? ha esetleg él és megnő mi lesz belőle? óriáspók? nem akarom viszontlátni ezt a rémséget de érdekelne a dolog mert ilyenről még nem hallottam...
2009. jún. 5. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet h még kicsi volt az az izé mikor belemászott XDDD

fuhh amúgy ez nagyon durva lehetett én biztos elájultam volna a helyedben :S

2009. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazad van... de akkor miért volt olyan vajszínű mint azok a kis picurik? igen elájultál volna? :D hát én inkább a pánikolós üvöltő típus vagyok xD hát ja először amikor megláttam a nadrágomon a pókot hirtelen att sem tudtam hogy hogy kerültem én oda meg a pók hogy került oda aztán 1-2 mp után észbekeptam és sikítva rohangáltam xD
2009. jún. 6. 12:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagy? :D Tipikus, hozzám is rohangál anyám vagy hugom ha meglát bármi vackot. Mongyuk a te helyzetedbe valszeg énis összeszartam volna magam mert fóbiás vok :S
2009. jún. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen csaj vagyok!:D
2009. jún. 10. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!