Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen kutyákkal kapcsolatos...

Milyen kutyákkal kapcsolatos foglalkozások vannak?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hónapom van eldönteni, hogy melyik suliba menjek. Nem szeretnék ilyen nyelv meg ilyen hülyeségekre menni. Szerintem kutyákkal akarok foglalkozni de nem tudom, hogy mik vannak (ha vannak egyáltalán). A tanulás meg én az 2 külön dolog. Olyan hármas négyes tanuló vagyok. Tavaly bioszból azt hiszem 2-es lettem...szóval lehet, hogy ezt már elcsesztem. De ezen az éven szeretnék jó tanuló lenni, eddig még jól csináltam. Inkább fiús lány vagyok és a nagykutyákat szeretem, nem az ilyen kis had ne mondjam milyeneket. Kutyakozmetikus nem szeretnék lenni, állatorvosnak sokat kell tanulni. Mást meg nem tudok.

Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném. Esetleg ha iskolát is tud valahol itt a közelben (Miskolctól olyan 30-35km-re lakom).

14/L


2011. szept. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
kutyakiképző
2011. szept. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kutyaákkal akarok foglakozni és én már el is döntöttem, hogy mi leszek. Van kutyakiképzés, és ami ÉN szeretnék lenni KUTYAPSZICHOLÓGUS!!!! Ha érdekel a kutyapszichológia, akkor nézd a National Geographic Channelen a Csodálatos kutyadokit!!! Itt vannak videók: [link] Nem magyar!!!
2011. szept. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és, ha kíváncsi vagy, hogy mikor megy a National Geographic Channelen itt megnézheted: [link]
2011. szept. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kutyakiképzőre is gondoltam már. De mindegyik suli messze van :S
2011. szept. 29. 17:00
 5/5 anonim válasza:
tenyésztő.
2011. okt. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!