Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen pók lehetett?

Milyen pók lehetett?

Figyelt kérdés
Ma a szobámban láttam egy fekete, max. 3 cm hosszú pókot. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen pók lehetett? Esetleg mennyire csíp? Köszönöm előre a segítséget:)
2009. ápr. 26. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így kép nélkül nagyon sok minden lehet, azért gondolom belátod, hogy mi sem vagyunk látnokok.. :) de ne aggódj, csípni csíphet, de halálosan biztosan nem, ugyanis Magyarországon olyan faj nem él.
2009. ápr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát valóban nem könnyű kép nélkül, de még lefényképezni sem volt időm:( Gondoltam hátha van valaki, aki ért a pókokhoz. :) Egyébként én nem félek a pókoktól, sőt, csak a húgom, de ő nagyon fél, hogy megcsípi, gondoltam utánanézek, hátha:)
2009. ápr. 26. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:

tény hogy nem őshonos Magyarországon egyetlen halálos mérgű fajta sem, de behozni bármit lehet.

Jobb az óvatosság ha olyasmit látsz amit nem ismersz.


készíts egy fotót ha van rá alkalmad.

2009. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy jóltáplált keresztesről van itt szó:) milyen volt a teste? tömött gombóc? vagy pici? mer ha pici volt akkor csak kaszás volt.. de gondolom azt csak felismernéd.. ha viszont gombóc akkor valszeg keresztes.. bár feketét abból még nem láttam de előfordulhat..
2009. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!