Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van egy vörös...

Mit tehetnék? Van egy vörös mangalica kanunk, nem akarjuk kiheréltetni, de nem is tarthatjuk beltenyészet miatt.

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
pörkölt... vagy külön ól.
2011. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kanból nem jó a pörkölt,de a drága Józsinkat nem volna lelkünk megenni
2011. aug. 10. 12:02
 3/13 anonim válasza:
Az tényleg nem finom, a kanhús!! Nálunk (falun) eljárnak vele kismalacot "csinálni". Így a hús is megmarad és ti is jól jártok! :)
2011. aug. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A faluba mi vagyunk az egyetlen "mangalicás",megigérte egy tanyás,hogy megveszi a farmjára tenyészkannak,de visszamondta és szegény Józsi itt maradt a nyakunkon.80ft-os kukorica ár mellett nem tudom kiteleltetni"fölöslegesen".
2011. aug. 10. 12:32
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!


Hirdesd meg valahol!


Vagy, ha nem veszi meg senki, kajáltatni meg nincs pénz, szóljatok a Noé Állatvédő Egyesületnek, biztos segítenek!

2011. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Tegnapi 2. vagyok. Az jutott most eszembe, hogy van egy pár helyen bemutató hely, farm, vadaspark, stb, ahol ezeket az ősi magyar állatokat bemutató állatként tartják. Esetleg ebben nem gondolkodtok?
2011. aug. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem is halottam ilyesmiről.Ezek hol mükődnek?Nagyon köszi a válaszokat.
2011. aug. 11. 14:58
 8/13 anonim válasza:
Nem akarok hazudni, de lehet, hogy az abonyi vadasparkaban is van mangalica. Vagy csak szürke marha? Hűűűh, nem tudom. Talán ők tudnának felvilágosítást adni, egy próbát megér!
2011. aug. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Utolsó vagyok. Idő híjján csak egy ilyen bemutató helyet találtam :


[link]

2011. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló!Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat,hétfőn felveszem velük a kapcsolatot.
2011. aug. 12. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!