Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg ezt a tartós...

Hogy oldjam meg ezt a tartós problémát? Macskáktól nem tudok aludni, de ha kizárom őket, kaparják az ajtót és a kutya behány és fo.ik,mert nincs levegő.

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam a macskákra és nincs az,hogy valaki más kel fel hozzájuk, hogy hajnalban ki legyenek zárva,addig meg a szoba tudna szellőzni. Kizárom őket, kutya bent marad. Hallom, hogy a macska kaparja az ajtót és üvölt. Albérlet és nem örülök neki ,hogy az ajtófélfát már tönkretették.

Kutya hányás-fo.ás problémára se tudok megoldást, mert ha kinyitom a szobaablakot, én nem bírok aludni, mert főút mellett lakom és zaj van. Ha lejjebb veszem a fűtést, ennél jobban is, én fagyok meg takaró alatt is. Mi legyen a megoldás?

Macskák régen kaptak enni reggel, de csak felkelés után, hátha jobb lesz, de nem változott semmi. Most nem kapnak ,de mégis szenvednek.


2022. febr. 24. 06:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
kicsit tobb informaciora lenne szukseg. nekem van kutyam es 6 db benti cicam tobb mint 30 eve tartosan foglalkozom allatokkal. ha tudok szivesen segitek akar privatban is. lenne par kerdes amit tisztazni kellene. Mennyi macskad van kinti , benti eletmodjuk van etetesia rendszeruk, mikor hogyan eteted oket? a kutya kinti, benti, szinten etetes WC szokasok. milyen a lakas van kert zart udvar stb. legjobb ha priviben megkeresel tobbet tudnank beszelni errol. en Aisztraliaban elek azt hiszem jelenleg 10 ora az ido eltolodas de nem erdekes mert ha megirod a valaszokat akkor tudok ra valaszolni amikor fent vagyok.
2022. febr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Beteg állatnál nem az a megoldás, hogy ablakot nyitsz a bűz ellen, hanem állatorvoshoz kell vinni.

A cicákkal pedig foglalkozni kéne nap közben és rájuk szólni ha éjjel zajongnak.

2022. febr. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem beteg ,hanem nincs levegő és nem bírja.
2022. febr. 24. 08:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg kideríthetnéd, hogy mitől beteg a kutyád! Egy állat nem hányós, fosós magától.

A macsek unatkozik. Napközben játszani kell vele amikor fent van, este meg teret kell neki adni, hogy lefoglalja magát.

Pl feltud menni az ablakhoz? Ez én cicám a csukott ablakon át is imádnak bámészkodni. Van olyan játéka amit szeret és esetleg egyedül is elvan vele? Kis labda, egyéb amit tudna "gyilkolni"?

2022. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindenki félreért. Nem éjjel nappal okadik és fo.ik a kutya,2-3 havonta egyszer hajnalban.
2022. febr. 24. 08:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Macskák ablakban alszanak sokszor.
2022. febr. 24. 08:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egészet csak én nem értem?

Kizárod a macskákat hajnalban. Hova és minek? Az udvarra? Ha igen akkor gondolom azért kaparja mert be akar menni. A kutyának meg nem attól van baja hogy szerinted nincs levegő. Hagyjuk már ez úgy hülyeség ahogy van.

2022. febr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes példa vagy arra, hogy miért nem akarnak a lakástulajdonosok állatot látni a tulajdonukban.
2022. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az udvarra ,hanem a szobából vannak kizárva.
2022. febr. 25. 22:07
 10/10 anonim válasza:
Nézd... Dologztam menhelyen van velük tapasztalatom, de az a helyzet, hogy erősen sántít a sztorid, vagy nem írtál le fontos részletet. Valószínűleg a konzerves táptól történhetnek ezek, ha az állatok egészségesek. A macska meg sajnos ilyen, rá kell tenni egy lapot az ajtóra, nem "uralkodhatnak" feletted. Információ hiányában, csak ennyit tudok mondani, segítséget nem szégen kérni senkitől sem, menhelytől sem.
2022. márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!