Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Melyik állat győzne?

Melyik állat győzne?

Figyelt kérdés

Megalodon vs. Mosasaurus

Gyilkos bálna vs. Lyviathan

Jegesmedve vs. Grizzly

Tyrannosaurus vs. Spinosaurus


Indokold meg válaszod!


(minden állat egészséges, kifejlett állapotban)



2022. jan. 6. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
A Megalodon és a Mosasaurus szinte ugyanaz az állat. Azon múlik, hogy melyik tud több sebet okozni. A gyilkos bálna és a Livyatan (mert ez a korrekt megnevezés) úgyszint. Jegesmedve és Grizzly ismét. A Tyrannosaurus és a Spinosaurus pedig nem egy korszakban élt, de ismét csak ugyanazt mondom mint az előzők esetében.
2022. jan. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Megint kezded a vs-eket Pistike?
2022. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Azzal nem tudom tisztában vagy-e, hogy ezek közül csak a medvésnek van valami értelme, mert a többi közül a kardszárnyú delfinen (gyilkos bálna valódi neve) kívül mind kihalt.
2022. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1 v 1 esetén:

Megalodon

Lyviathan

Jegesmedve

Tyrannosaurus-rex

2022. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Pista menjél aludni
2022. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
előbb utóbb kirakják ezt az idiótát is innen...jelentem minden hasonló hülyeségét.
2022. jan. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
nekem ő a kedvencem, tetszik, ahogy a sok szaréletű azon rinyál, hogy egy random idegen milyen kérdéseket tesz fel
2022. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Vicces vagy. Nem mindenkinek olyan rosszul sikerült az élete, mint azt te beképzeled.

2022. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudtam én hogy nem ide kellene ilyesmit kiírni. Egy egyszerű kérdést se tehet fel az ember anélkül hogy jelentenék meg idiótának neveznék. Ha nem érdekel a téma, nem szólsz hozzá. Ilyen egyszerű.
2022. jan. 7. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:

10

Teljes mértékben egyet értek veled.

2022. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!