Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Panelban lakók! Ha elpusztul...

Panelban lakók! Ha elpusztul valamelyik állatotok, hova temetitek?

Figyelt kérdés

Pláne ha olyan város, ahol nincs kisállat temető.

A héten hallottam a buszon, hogy mondta egy csávó a haverjának, hogy kidobták a kiscicát a kukába.

Annyira felháborodtam, hogy valaki a végtisztességet sem képes megadni a haziallatanak....!!!

Majd őt se temessék el, inkább tegyek najlonba és dobják a kukába!!!


2021. okt. 27. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Bár nem panel de társasház, én kihívtam a kisállathamvasztókat.

Engem is felháborít hogy valaki képes kidobni.

Egyébként itt terül el mellettünk a Duna part, sokan ott szokták őket eltemetni.

2021. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Elvittem egy olyan helyre, ahol van föld, és nem magánterület.
2021. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan panelban élek, de nem a betondzsungel közepén azért(Hála az Égnek). Az ablakból hegyeket, dombokat látok, a panel mögött pedig terül egy kicsi park, amibe az emberek valahogy mégsem szoktak kiülni, stb. Ritkán kutyát sétáltatnak arra, és ennyi. Még 10 évvel ezelőtt kb egy nagy faház volt a zöld területen, abban pihentek a közteresek, de mióta azt elbontották semmi nincs. Tehát, ha oda eltemet bárki bármilyen állatot senki nem fog szólni érte. Nekem csak hörcsögeim voltak, de azokat is ott temettem el, soha nem hagytam volna a kukába dobjuk őket, hiába "csak" egy kis állát.
2021. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
kisállat*
2021. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Macskát erdőszélén ástuk el mikor meghalt


Kukába nem dobja egy jóérzésű ember a házi kedvencét

2021. okt. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Mi elvittük nagyszüleimhez és ott a kertben temettük el a tengerimalacom. De ha majd kutyámnak jön el az ideje (remélem ez csak évek múlva történik meg), akkor őt kisállathamvasztóba adom, aztán az urnájával csinálok egy szép emléksarkot neki
2021. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Kisállat hamvasztót hívtunk és a hamvait visszahozták egy kis urnában. De a hétvégi telek udvarán is van egy sírhely a család egy másik kutyájának.
2021. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is elhamvasztatom majd a kutyámat, ha arra kerülne sor remélem még nagyon sokára.


Viszont ismerek olyat, akinek a 8 vagy 10 hetes kis francia bulldogja epilepsziás rohamot kapott és elpusztult, és kidobták a kukába. Mikor ezt elmesélte az illető, soha többet nem álltam szóba vele utána. Nekem ez undorító volt, mintha anyámat dobnám ki a kukába miután meghalt. Elmebeteg az ilyen.

2021. okt. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
25%
Azért aki az anyjához hasonlít egy állatot az is "kicsit" erős. Azonkívül undorító kukába dobni, ez tény.
2021. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!