Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Milyen háziállat volt az,...

Milyen háziállat volt az, amit legjobban szerettél?

Figyelt kérdés
Mi volt a neve? Hogy nézett ki? Hány éves voltál? Miért szeretted annyira?

2021. szept. 18. 08:49
A kérdező szavazást indított:
Egy kuztyát.
Egy macskát.
Egy lovat.
Egy madarat, éspedig:
Egy kisemlőst, éspedig:
Egy tehenet.
Egy bárányt.
Egy kecskét.
Egy hüllőt, éspedig:
Egyebet, éspedig:
46 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Cirmi, lánycica, utcáról. Még gyerek voltam, ő meg feltételek nélkül szeretett. 17 évig volt családtag. Most is van cica.
2021. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
3 nyuszikám van és imádom őket
2021. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

egyéb:


anyagtalan, szagtalan, nem manifesztálódott anyag: csönd és béke.

2021. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

3

Mert egy aranyhal elképesztő zajt tud csapni :D

2021. szept. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
4 menjen a francba az aranyhal, egyrészt ijesztően néz, másrészt arra sem képes hogy megetesse magát
2021. szept. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

2 éves voltam, mikor kaptuk Alex-ot, egy kutyát és majdnem 16, mikor el kellett altatni, mert leesett a lábáról(már vak is volt, öreg is szegénykém és németjuhász, akiknél sajnos gyakori, hogy a hátsó lábak feladják). Szó szerint együtt nőttünk fel, nagyon édes, barátságos és aranyos volt mindenkivel, még a postásnak is vitte a labdáját, imádott játszani. Egyedül a lovaskocsit, macskákat és a seprűt ugatta/utálta. Már 10 év eltelt, de még mindig sokszor eszembe jut.

Van azóta másik kutya, de el is költöztem már otthonról és hiába imádnivaló ő is, nincs meg az a nagyon szoros kötelék.

Most szobacicám van 3 éve, (a neve Pupu/Pupi), találtuk kidobva kiskorában. Most ő a mindenem és nagyon jó természete van, szinte semmi rosszat nem csinál. Játékos, vannak aranyos szokásai és okos is.

Szóval kutya és macska a válaszom.

2021. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamáméknak volt egy kutyájuk, nagyon nyugodt, édes volt. Kb. 4 éves lehettem, amikor megkapta nagyim, emlékszem, hogy sokat ölelgettem, mert ő hagyta magát. 8 éves volt, amikor meghalt, betegen. Sajnos fiatalon halt meg, sokkal tovább is élhetett volna.
2021. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy Staffim volt. Hirtelen halt meg, nagyon fiatalon, még csak 2 éves volt. Senki nem volt vele otthon.

Nagyon sokáig nem tudtam feldolgozni, hogy megtörtént, sokat sírtam érte, magamat hibáztattam.

2021. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy menhelyi kutya, Sharpei, masztiff vagy ilyesmi lehetett benne. Óriási volt, tömény izom, ránézésre egy igazi harci kutya, őrzött-védett is, DE soha nem bántotta azt, akit látott, hogy a gazdája beengedi. Én meg kb 9-13 éves voltam akkor, bármit megtehettem vele, ráfeküdtem, nyúztam, dögönyöztem, futtattam, rengeteget játszottam vele, hihetetlenül okos kutya volt. De sajnos 2 évesen kiderült, hogy súlyos genetikai betegsége van, onnantól egyre gyakoribb orvosi kezelések, a lábai sokszor nagyon fájtak, nem tudott járni, élete végéig gyógyszereket kellett adni neki. Aztán egy nap nagyon rosszul lett, elkezdett vért hányni, nem kelt fel. Orvoshoz vittük azonnal, de nem tudtak már mit kezdeni vele (legalábbis ezt mondták). Mind bánjuk, hogy akkor nem erősködtünk, hogy ott altassák el, mert onnantól még 2 nap iszonyú szenvedés volt neki, mire eljöttek az utolsó pillanatok. Nem tudjuk, mi történt pontosan, de valószínűleg elvizesedett a tüdeje és egyszerűen megfulladt :( szörnyű volt, azt az 1-2 percet soha nem fogom elfelejteni. Azóta is volt kutya a háznál, de soha nem tudtam egyiküket sem úgy szeretni, mint őt.

Jelenleg cicám van, ő az első saját háziállatom. Óvodás korom óta szerettem volna macskát, de szüleimnél szóba sem jöhetett. Nagyon örülök, hogy most volt rá lehetőség, egyéves, igazi lustaság, de azért mindennap jön csak úgy hízelegni, dörgölőzni vagy csak odafekszik az ágy, kanapé végébe mellém. Nagyon megváltoztatta a buta sztereotípiákat bennem, miszerint a macska mekkora sggfej meg nem is szereti a gazdáját meg csak akkor jön, ha kaja kell stb.

2021. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya, illetve volt egy eszméletlen jó arc feketesapkás papagájom
2021. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!