Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Húsiparról szóló filmek...

Húsiparról szóló filmek youtubeon vannak?

Figyelt kérdés

Egyszer néztem egy több mint 1 órás filmet róla (feliratosan) de nem találom, lehet azóta eltávolították? Ha vannak még fent küldenétek linket? :3

Köszönöm szépen!



2020. dec. 5. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha bírod a vért, és a fájdalmat, mindenképp ajánlom az "Uralom" Című filmet... De tényleg csak ha nem vagy gyenge idegzetű, és ha bírod az ilyesmit, mivel nagyon durva film!.. Tömérdek mennyiségű állatkínzás, két zacskó vaníliacukor, egy vödör vér, és a többnél is több emberi kegyetlenség, és voila! Létrejött az uralom... Ha azonban 'húsevő' vagy, és továbbra is az maradnál, akkor NE NÉZD MEG!! Csak hogy át érezd a súlyát: Amikor megnéztem napokig fájt húst ennem, és láss csodát, mára már Vega vagyok... 😅👌

Remélem tetszeni fog a film, zsepit készíts be! Jó szórakozást hozzá!;)


Link:


[link]

2021. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a késői válaszért, szerintem pont ez volt amit néztem, köszönöm szépen!
2021. márc. 20. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!