Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Nagyon kicsike,8 hetes holland...

Nagyon kicsike,8 hetes holland nyuszikát fogadtunk be, de nem eszik, nem iszik, nem bogyózik, nem pisil. Mit csináljak??

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tenyésztőtől vásároltunk egy holland törpenyuszikát. Lefoglalóztuk és a hölgy értesített ma minket hogy már lehet érte menni. Azt mondta hogy ma hozta ki őket az anyjuk mellől. Berendeztük itthon a kis ketrecét csendes helyen, tettem be szénát, tápot, golyós itatóba vizet, tálba is tettem vizet, de se inni se enni nem akar... :( Direkt nem is piszkáltam, mikor haza hoztuk egyből betettem a ketrecbe de egyből be ment a kis házába. Nem is bogyózott még, nem is pisilt. Annyira aggódom érte, a hölgyet akitől vásároltuk a kis nyuszit nem értem el telefonon. Egyébként a sarokban nézeget, nyújtózkodik, tisztogatja magát, tehát nem mozdulatlan de ezeket még nem csinálta és tényleg megöl az aggodalom érte.. Ma 5 órakor hoztuk el aranyomat. Nekünk mindig nyuszikáink voltak, 8 évesen hunyt el 1 éve egy lógó fülű bakocska nyuszikánk, és most szántuk rá magunkat hogy újra legyen a családunk része egy ilyen kis tünemény, de aggódom. Van valami tanácsotok? Köszönöm!


2020. júl. 31. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg stressz neki, hogy elszakadt a megszokott környezettől. Ne piszkáld egy-két napig, ha nem muszáj, jó, ha megszokja az új helyét. Ha reggelre se lesz bogyó, akkor lehet érdemes levinni állatorvoshoz, de ne aggódj, ez nem olyan sok idő még. Amúgy is ugye hajnalban a legaktívabbak, ha akkor nem enne egy falatot se, több okod lenne aggódni.
2020. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg új neki a hely,de ha holnapig nem javul,akkor vidd orvoshoz,de szerintem ez gyorsan fog javulni!
2020. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2020. júl. 31. 21:19
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Már eszegeti a szénát :)

2020. júl. 31. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond ^^
2020. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!