Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » A nyulamnak 2 és fél éve...

Miss Endzsi kérdése:

A nyulamnak 2 és fél éve könnyezik a szeme. 4-szer volt szteroidos termékekkel kezelve, de nem hatott semmit. Az állatorvos azt mondta, ha nem múlik, van ilyen a nyulaknál, ez igaz?

Figyelt kérdés
Tiszta a helye, ágy alatti odúja is van, kint pokróca, mindent porszívózok, fertőtlenítek. Az alom alatta sem változott, sem a széna, táp, fogait rendben találta. Mégis kicsit könnyezik, ne durvára gondoljatok, csak egy kis váladék.
2020. jún. 1. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez normális, rengeteg nyúlnál van ez a jelenség. Én is voltam már emiatt vele mindenhol de semmi.


Viszont nem tudom hova jársz orvoshoz, de mindenképp doki cserét javaslok. Nyulat nem szteroidozunk (más állatot se nagyon kellene) mert lehet hogy a tünetet kezeli egy ideig de a belső szerveit pikk pakk gallyra vágja.

Keress egy jó egzotikus végzettségű állatorvost. Ha nem tudod hova mehetnél máshova akkor lépj be facebookon a törpenyuszisok csoportba, ott össze van szedve melyik orvosok javasoltak. (városokra levan bontva) Illetve mások tapasztalatát is láthatod.

2020. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A városunkban ez az egyetlen egzotikus orvos, máshol még normálisan meg se bírta fogni a nő, majdnem esett 3 méterről.
2020. jún. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!