Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Mi kell ahhoz, hogy állatorvos...

Mi kell ahhoz, hogy állatorvos lehessek?

Figyelt kérdés
Egyenlőre ezt a célt tűztem ki magam elé, hogy állatorvos szeretnék lenni, mert nagyon szeretem az állatokat.De milyen tantárgy kell hozzá, mert már most el akarok kezdeni készülődni, hisz még csak 6.-os vagyok (általánosban).

2014. okt. 4. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
biosz, kémia - ezek nagyon.
2014. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. okt. 4. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű... Biosz, kémia mindenképpen, kémiához pedig matek. Sok sikert.
2014. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugy tudom fizetős, szóval nagy pénztárca
2014. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

van allamilag finanszirozott.

de csak budapesten!

a ponthatar nagyon magas, 20-30al tobb általában mint a sima orvosi.

kozepiskolaban 11.12.ben ha mindenbol otos vagy, es az erettsegiid is otosok, meg lesz egy emelt biosz es kemia erettsegid, szinten jo eredmennyel akkor felvesznek.

olyan gimnaziumba menj ahol van lehetoseg emelt kemia es biosz tanulasra, es a tobbi tantargy is jo.

nagyon helyes hogy elore gondolkodsz:))

ha kesobb meggondolod magad, akkor még mindig elmehetsz mashova egyetemre.

18l

2014. okt. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2014. okt. 5. 10:37
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
keress valami mást, úgysem leszel az
2014. okt. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Először is tudnod kell valamilyen szinten bánni az állatokat. Találkoztem már olyannal, aki annak ellenére, hogy állatorvos akart lenni, azt sem tudta, hogyan kell megfogni egy macskát. Másrészt bírni kell a szart, mocskot, vért, mindejfata undorító dolgot. Pl. egy ilyenhez mit szólnál:

[link]

El bírnád viselni?

A másik, hogy nagyon-nagyon jól kell hozzá tanítani. Van államilag finanszírozott hely, de nagyon magas a ponthatár. Most még nem tudsz semmit tenni, majd jövőre beindul a biosz, kémia, azokat kell gőzerővel tanulni, majd később emeltezni belőlük.

Az is jó, ha van valamilyen állatod, rajta lehet gyakorolni, összeállítani az étrendjét, állatorvoshoz huzibálni.

Szóval, ha tényleg az szeretnél lenni, akkor készülj fel, hogy kemény lesz.

2014. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi!
2014. okt. 12. 13:33
 10/12 Yoruchan válasza:
Szia!Én is erre készűlők.De sok-sok tanúlás kell hozzá és türelem.Én os 6.kos vagyok.Sokan mondják nekem hogy nagyon jól értek az állatokhoz,meg hogy különleges vagyok.De ez azzal értem el hogy sokat tanúlók
2014. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!