Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ha egy állatmenhelynek pénzt...

Ha egy állatmenhelynek pénzt adományozok, akkor az egész biztos jó helyre kerül, és az állatok jólétére fordítják?

Figyelt kérdés
Leginkább olyan alapítványnak ajándékoznám, akik macskákkal foglalkoznak. Egészen kicsi összeg, de azt rendszeresen tudnám utalni, havi 10ezerre gondoltam.
szept. 10. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon meg kell nézni tényleg, hogy kinek küldöd. Én csak olyannak szoktam küldeni pénzt, aki például számlákkal alátámasztja, hogy tényleg megtörtént 1-1 orvosi vizsgálat, vagy nagyon magasra rúgnak az orvosi költségek egy-egy kutyánál. Pl.az egyik helyi állatvédő szervezetnél volt egy hátsó lábára lebénult kutya. Szerencsére már sikerült talpra állítani, de ha jól emlékszem, fél millió forint felett volt az állatorvosi költsége. Neki például utaltam.
szept. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%
Soha ne adj pénzt! Táp,alom,kötszer.
szept. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Ha a működési költségekre megy az adományok nagyobb része, akkor tehát a benne tevekenykedők egzisztenciája az első, nem az állat. Értem, hogy ők sem levegőből élnek, csak hát az egész nem így van kommunikálva
szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem küldenék pénzt, nem megbízható, hogy tényleg az állatokra fordítják-e és nem a főnök új autójára.

Adományozz inkább tárgybeli dolgot: táp, macskaalom, táplálékkiegészítő, stb.

tegnapelőtt 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!