Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Miért ilyen bunkók az állatmen...

Miért ilyen bunkók az állatmentők/fajtamentők?

Figyelt kérdés

Állatmentőknél jelentkeztem egy macskára. Lebeszéltem velük az időpontot. Nem tudok hipp-hopp felrohanni érte, 250 km-re lakok, szabadnapot kell kérnem, stb. Ezt jeleztem. Megértették, teljesen normálisnak tűntek. Várnak szeretettel.

Meg volt beszélve az adott időpont. Előtte lévő nap írtam, hogy akkor a megbeszéltek szerint megyek majd holnap.

Erre visszaírt nagy flegmán, hogy ő már tárgytalannak hitte, mert 3 napja nem írtam neki semmit. Már aznap is megy valaki megnézni...nem tartogatja senkinek se. Mit képzelek magamról.


1 hét múlva felnéztem az oldalára, kirakott egy rinyálós posztot hogy xy milyen megbízhatatlan. Meg volt beszélve hogy aznap találkoznak, több örökbefogadót elutasított miatta mert neki tartogatta a cicát és nem jelent meg.

A nő is vissza írt neki, hogy előző este jelezte hogy meghalt valakije és tegyék át máskorra de nem reagált rá...utána néztem, törölte is a kiírást az állatmentő.

Érdekes mód, neki tudta "tartogatni", pedig ugyanabban a városban lakott.


Nem csodálom hogy nem igazán fogadnak örökbe az emberek...így nem is lehetséges.


2019. nov. 21. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nem mindegyik ilyen.
2019. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak közelebbi menhelyet, ahol nem lesznek ilyen gondok
2019. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol ilyenek, nekem például semmi probléma nem volt a mentett kutyámmal, sőt, nem csak a látogatásnál voltak rugalmasak és megértők, hogy munkához és tömegközlekedéshez vagyok kötve, de el is hozták autóval a kutyát hozzám, amikor már megegyeztünk. Keress közelebbi menhelyet, nem hiszem, hogy nem találnál, nagyon sok a gazdikereső macska is.
2019. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Több menhelynél is önkénteskedtem és ideiglenes befogadóskodtam. Van ahol jobban működnek a dolgok, van ahol rosszabbul. Sajnos most kifogtál egy rosszabbat, de általánosítani hiba lenne.
2019. nov. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Nemrég én is így jártam. Megláttam egy öreg, gyenge kutyust az egyik fajtamentésnél és jelentkeztem rá. Szép hosszú bemutatkozást írtam, ezzel a fajtával ráadásul van is tapasztalatom elég. Arra sem méltattak, hogy válaszoljanak, aztán egy héttel késōbb kiraktak egy posztot, amiben arról siránkoznak, hogy senki nem akarja azt a kutyát...
2019. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is menhelyről hoztuk a kutyát de ott nagyon kedvesek voltak(lehet azért mert nyáron voltam náluk táborban) és mivel a kutyus beteg volt mivel elütötték kb 2 hónapot kellett várnunk de végülis megkaptuk. Bizonyára ahol te nézted ott ilyen goromba emberek vannak :( Próbálj nénzi egy másik menhelyet!
2020. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!