Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » SOS! A kutyámnak lesz baja...

SOS! A kutyámnak lesz baja 1-2 gyógyszer lenyelésétől?

Figyelt kérdés
A kutyám foxi keverék, 5 hónapos. Kedd este megevett 1, 2 darab gyógyszert. A gyógyszer neve Histisynt. Lesz tőle baja?

2019. okt. 1. 21:59
 1/4 EagleHUN ***** válasza:
62%

Lehet de attól függ mit nyelt le. Sajnos emberi testtömegre van méretezve a tabletta így az neki bőven túladagolás!

Állatorvos és ha hagyja hánytasd meg!

2019. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Megnéztem, mi ez a gyógyszer, mi a hatóanyaga, és rákerestem, mit dob ki a kereső, ha a kutyát is hozzáteszem. Allergia gyógyszer, ha jól látom, azt találtam, hogy nem kockázatmentes kutyákra, úgyhogy én elvinném állatorvoshoz.
2019. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, milyen gyógyszer. Egy negyed szem Cataflamtól a gyomorvérzés a minimum, de simán el is pusztulhat tőle. Tudom, nem azt kapott, csak jelezni akartam, mennyire nem csak mennyiség függő.
2019. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azóta már 1 hét eltelt és semmi baja.
2019. okt. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!