Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Neten lehet penzt keresni? Ha...

Neten lehet penzt keresni? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés

#Netespenzkeres
2013. márc. 17. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha lehetne akkor mindenki otthon ülne a gép előtt.
2013. márc. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem egyik pillanatról a másikra, és csak komoly tudással és munkával. Nézd meg, hány embert tett dollármilliomossá az internet az elmúlt évtizedekben. Persze ők sem kattintgatós sz.rokkal érték el ezt... :D
2013. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Annyi a dolgod, hogy készítesz egy olyan blogot/weboldalt, ami eléri a napi 2-300 ezres kattintás számot, és már is dől a lé.
2013. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Oh igen.. Akik mást hülyítenek pénz keresési lehetőséggel, azok is pénzt keresnek vele.


Természetesen lehet. Kb kell hozzá egy olyan ötlet amitől mindenki a homlokát csapkodja, hogy miért nem neki jutott eszébe Ilyen volt például az egymillió dolláros weboldal. A srác 1 millió pixelt adott el pixelenként 1 dollárért.

Akkor még új volt az ötlete, felkapta a média, megnőtt a látogatottsága, ezek után felkapták a hirdetők is és meglett az 1 millió dollárja.

Persze rajta kívül már másnak nem működött, hazánkban sem,máshol sem.

Aztán jó időben vagy jó helyen és csinálsz egy videót amit néhány millióan megnéznek. A fantáziád szab határt az egésznek. Itt azonban ha valakinek lesz egy jó ötlete nem fogja neked elárulni, hanem megcsinálja ő. Vagy éppen azért árulja el, hogy ő keressen utánad.

Aztán egy csomó minden van, amit kellő tudással pénzé lehet tenni a netten Például mások reklámkampányainak intézése.


Az a mód ahogyan sokan pénzt akarnak keresni nem nagyon működik.

2013. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Facebook és a Google sem volt eredeti, "homlokcsapkodós" ötlet, mégsem megy rosszul nekik. :) A többivel egyetértek, a pixeles ötlet zseniális volt!
2013. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a FB, meg a Google nem volt teljesen eredeti ötlet, de ők látták meg benne igazán a lehetőséget. A többiek csak a felszínt kapirgálták.
2013. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

forgatókönyv erre nincs.

Egyetlen verzió az internetes pénzkeresésre, ha egy kis ésszel születsz, és tapasztalt vagy e téren. Rengeteg legális/illegális dolog van.. A hekkerek hosszútávon is csinálják..

Mondok példát, örülj neki, nem sokan írják le ezeket.


Hekkergyerek felrak ncore-re egy keyloggerrel fertőzött torrentet, letöltik sokan, ezektől begyűjt pár accountot, majd eladja őket fórumos hirdetésekkel, van rá kereset hidd el.

Ha már ncore-nél tartunk, egy okos embernek eszébe jutott, hogy csinál egy kamu ncoret : [link] , ahol pénzért hirdeti a bejutást. El nem hinnéd mennyi ember próbálkozott, az illető milliókat keresett.


Ha már egy létező oldal népszerűségét kihasználó kamuoldalnál tartunk, itt a napiszar.hu is a .com után..


Másik példa : www.monster-wow.com. A tulaja egy magyar egyetemista, előtte kis 50fős magyar törtszervereken volt admin, de mivel kis sütnivalóval született, belekezdett egy nemzetközi szerverbe jó hirdetési stratégiával, és ma már 4000 playerrel rendelkezik, havi 5milliós bevétellel.


Ha már játék : Én diablo3al kerestem 1milliót 2 hónap alatt. aukciós házban vettem olcsón cuccokat, eladtam drágábban.


Pár éve voltak durva dolgok. Kiskoromban 10évesen nagyon durván ráfáztam a teveclub.hu oldalon. Ott az üzenőfalon egyfolytában ment a hirdetés hogy "küldj sms-t ide, az apám a cégnél dolgozik, olcsóbban adok 'datoját' a tevédnek". Én küldtem is sms-t, 7000 ft-t levontak. Ma már nem létezik ilyen fajta emelt díjas sms, de akkoriban valószín halálra keresték magukat páran.


Aztán neten keresztül lehet kapcsolatba kerülni gyökér emberekkel is akiket aztán lehúzol, sokan erre szakosodnak, erre pl a gyakorikerdesek.hu oldal tökéletes. Ha valaki feltesz egy kérdést mint ez, lehet hogy a kérdező kap nemsokára privát üzenetben egy netes munka ajánlatot, amiért fizetni kell előre, aztán ha fizetett megszakíták a kapcsolatot. Sok tisztességtelen ember figyeli a kérdéseket, főleg az olyat, hogy pl "1milliót hogy lehet legjobban megkamatoztatni?" Erre egyből kapnál 6 ajánlatot privát üzenetben, egytől egyik átvágás.


Aztán pedig ott vannak a programozótudással rendelkező hekkerek, az új generáció, ismerek 15évest aki olyan tudással rendelkezik amit nem hittem volna. Szép módszereik vannak adatlopásra, pénzlopásra, simán megy nekik, az internetrendőrség labdába se tud rúgni mellettük.


Összefoglalva, direktben nem lehet elkezdeni netes munkát, csak akkor ha alapból rafkós vagy, és már jó ideje bennevagy egy internetes témában, és egy idő után elkezded látni hogy lehetne egy kis pénzt kihozni a dologból..

2013. márc. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet. De ahhoz érteni is kell ahhoz amit csinálsz. 0 illetve minimális tudás ehhez kevés.
2013. márc. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és ha még jobban beleásod magad, egy nap jön egy néger ipse bőr szerkóban, és olyan napszemüvegben, aminek nincs szára, és nem fogod érteni, hogyan marad a fején... :)
2013. márc. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!