Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet okleveles tanfolyamot...

Lehet okleveles tanfolyamot indítanom?

Figyelt kérdés
Hello! Én is kezdő modell voltam és nagyon szegény a családom. De sikerült elvégeznem egy modell tanfolyamot, lett portfólióm és munkákat is kapok már. Én még emlékszem elég erős milyen nehéz is volt elkezdeni mindezt pénz nélkül. Szeretnék, nagyon olcsón de színvonalas oktatást tartani, mozgásról beszédről, sminkről... És oklevelet adni nekik, hogy igen, ők már tudják. Lehet ilyent? Törvényes?
2009. febr. 22. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Oklevelet adhatsz róla, hogy elvégezte a "tanfolyamod", azonban ezt az oklevelet tulajdonképpen sehol nem fogják elfogadni, hiszen nem "akkreditált".
2009. febr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj be az akreditációs központba.

Szerintem már van ilyen, de ha nincs akkor fel kell vetetni a képzési jegyzékbe, biztos meg lehet ezt is valahogy venni, vagy kitérdelni :P

Stylist képzés OKJ-s be már van és sztem sminkes is.

2009. jún. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!