Hülyeség az egyetem?

Figyelt kérdés

Burkolóként bárki milliomos lehet csak úgy dőlne a lé minek mennek egyetemre a fiatalok amikor ott az építőipar ahol szinte az nem lesz milliomos aki nem akar de itt nem csak a Burkoló hanem a többi építőipari szakma is odaveri fizetésben bármelyik egyetemi szakot.


A kérdésem az hogy minek mennek egyetemre az emberek amikor ott az építőipar?



ápr. 15. 18:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
79%
Bónuszokkal kiátlagoltam a tavalyi évemet, picivel nettó 1.5 millió felett kerestem. Alkalmazottként. Azaz nincs olyan, hogy amortizálódna a munkaeszköz vagy be kellene szereznem valamit a vállalkozáshoz. Mindezt egészséges környezetben, napi átlag 8 órában (nettó inkább 7, az ebédszünetet senki nem dolgozza le), fűtött és klimatizált helyen tettem. Évi 18 millió forint hasznot kétség kívül ki lehet szedni egy burkolásból, viszont míg én reggel 8 után kelek, addig az építőiparban simán megy már hatkor a buli.
ápr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
4%
Igen, az egyetlen dolog amire az egyetem jo az az, hogy néhány évig naponta bulizhatsz a szuleid pénzén. Másra nem jó.
ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
92%

21-es: áruld már el, hogy mi kell ehhez?!


Mert itt a gyakon sok ilyen dicsekvő hozzászólást olvastam, de amikor rákérdeztem, hogy mivel, milyen munkakörben, mit kell hozzá megtanulni, akkor sosem kaptam még rá választ.

ápr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
91%
@23 Nagyjából 5 év IT-ban, de nem fejlesztői, hanem ügyfeles/részben értékesítői területen, középvezetőként. Előtte 5 másik év ügyfélszolgálatokon, vegyesen szeniorként és vezetőként. A diplomáim nem relevánsak egyáltalán, nem mérnöki vagy szoftveres irányból keveredtem ide.
ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
89%
"pedig két idegennyelvet is beszélek" Olyan szinten, mint amilyenen a magyar helyesírásod van? Egyetemet végzettek között is van különbség, van akinek valóban felesleges ezzel vesződni.
ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
73%
Magyarországon az!
ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
90%

"A kérdésem az hogy minek mennek egyetemre az emberek amikor ott az építőipar?"


Persze, ott van....a 2008-as válság idején is ott volt. Csak éppen bedőlt egy cseppet. De gondolom te még a csattogós lepkét tologattad akkor, így hiába is magyaráznék neked bármit is.

Amúgy meg nem mindenki akar a porban, mocsokban térdelni egész nap. Én például pont lesz@rom mennyit keres egy burkoló, akkor se csinálnám ha napi 1 milliót fizetnének érte.

Azért jártam egyetemre, mert a munkámhoz arra volt szükség, kb gimnázium második óta arra készültem.

ápr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
63%

"Csak úgy dőlne a lé"


Álmodik a nyomor...

Szerinted ha az általad lenézett diplomások nem léteznének, akkor mégis kitől kapnának megrendelést a milliomos burkolók? A közmunkásoktól? Vagy egymáshoz járnának burkolni? Ja, tudom már: a milliomos építőmunkásoktól, meg egyébb szakmunkásoktól.😅🤣 Itt a gyakorin ugyanis a takarítók milliomosok, a diplomások meg sorra halnak éhen.🤣🤣🤣🤣🤣

ápr. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
26%

23 Na szerinted mi kellene?


- Közvetett, vagy közvetlen hozzáférés közpénzekhez.

- Döntésbefolyásolási képesség, vagy lehetőség a közpénzekről.


- Bármi egyéb ami közpénzhez kapcsolódik!


Mert csak az nem büszke az átlagnál magasan jobb megélhetésére, akinek vaj van a füle mögött, nem valódi érték!

ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
82%
@30 A következő hozzászólásban, másfél órán belül választ adtam.
ápr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!