Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha nyitok egy vállalkozást,...

Ha nyitok egy vállalkozást, es a bevételem kb. 250e az elején , szja adózási formában, ebből mennyi adót kellene majd fizessek?

Figyelt kérdés
Vmilyen szolgáltatás lenne a vállalkozásom.
2022. aug. 26. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:

Kimaradt:

Kapok gyedet, tehat egyelore nem kellene nekem belolle kifizetes es tb.-t fizetni, tehat jóformán csak az adot kellene belőlle kifizessem .


Ebből mennyi adót kellene fizessek?

2022. aug. 26. 19:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Szja-n belül milyen adózás lenne?
2022. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
kb 250e-t.
2022. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk keress fel egy könyvelőt és kérj tőle tájékoztatást. Ez a kérdés sokkal összetettebb annál, mint hogy a gyakori közönsége neked megválaszolja. Az adózás pont egy olyan téma, ahol mindenkire más kabát jó, így érdemes szakemberhez fordulni a kérdésekkel.
2022. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
már mivel gyedről van szó remélem nem valami behúzott buta MLM es anyuka vagy.. Online munka napi 2-3 óra és miliomos leszel mentalitással..:DDD
2022. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5nem mlm 😋 értem miről beszélsz, arra nemis lenne erdemes vallalkozast nyitni,

se nem biztosítás, vagy internet bankár marhaság, rendes munka, abbam az idoben amikor a gyermekem bölcsibe lesz.

2022. szept. 1. 10:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztosítás helyett biztosítót akartam irni, vagyis nem vki aki telefonál egesz nap. Hanem rendes munka
2022. szept. 1. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!