Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hamarosan nyitunk egy válalkoz...

Hamarosan nyitunk egy válalkozást kutya boxokat lehet rendelni (jàték jutalomfalat ápolási termékek ) és ez mind meglepi hogy mi lesz benne.lesz egy csak jàtékot tartalmazó box ti milyen nevet adnàtok ?

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Csőd
2020. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Gyorsbukta
2020. aug. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mért vagytok ilyen naívak ? Mért ne próbálhatnám meg persze emellet rendes munkám van. Egy kérdést tettem fel mért nem lehet rendesen vàlaszolni nem értem
2020. aug. 8. 09:50
 4/13 Fa_ember16 válasza:
15%
Kutyameglepetés dobozok?
2020. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem negativak vagyunk, hanem realisták. Nincs kereslet ilyesmire.
2020. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fa_ember16 válasza:
5%
#5 gondolom nincs kutyád...ha lenne szerintem vennél te is lefalább egyszer egy ilyen doboz játékot
2020. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Értékteleneledhatatlankacatok
2020. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

5, világ életemben voltak kutyáim, most ugyan nincs, sose vettem ilyesmit (pedig rengeteg helyen van ilyen, nem világmegváltó ötlet)....


De számoljunk kicsit:

2,8 millió kutya van Magyarországon, ezek 5-6% a kóbor kutya. A maradék (2,65 M) megoszlik kb 2 millió háztartásban. A magyarok kb 60%a vagy házörzőnek tartja riasztó helyett és le sem szarja a kutyát vagy rosszabb esetben még el is hanyagolja és bántalmazta is. Ők vagy házimoslékkal etetik a kutyát vagy a tesco sajátmárkás szarokkal. Marad 1,05 M kutya kb 900ezer háztartásban. Tegyük fel, hogy 10%a a háztartásoknak egy 3 éves periódusban 1 ilyen dobozt rendel, vagyis évi 30ezer ilyen dobozra van szükség... tegyük fel, hogy ennek az 1/3-át a kérdező noname vállalkozásában akarják megrendelni, vagyis évi 10ezer ilyen dobozt elad. Egy dobozon legyen 1200 forint árrés vagyis 1,2 éves “haszna” van a kérdezőnek, amiből fizeti a webshopot és annak karbantartását, adókat, járulékokat, országos szintű reklámokat .... végeredmény legjobb esetben is -1M (1 millió forint veszteség)...

2020. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Gratulalok, ujra feltalaltad a mindenki altal gyulolt lootbox IRL verziojat. Korabban ezt zsakbamacskanak hivtak, es vidamparkokban meg falusi bucsukban vakitottak vele a parasztokat.
2020. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

2015-16 körül nemzetközi szinten rengeteg ilyen boxot lehetett kapni mindenféle témában. Egy havidíjért cserébe küldtek valami random kacatot.

A gond ott volt, hogy az emberek rájöttek pár hónap után, hogy egyszerűbb megvenni inkább azt, amit tényleg szerenének, mint minden hónapban kapni valamit, ami vagy tetszik, vagy nem.


A legtöbb ilyen szolgáltatás csődbe is ment. A lootcrate.com még látszólag működik, de úgy hallottam, hogy az is több sebből vérzik.


Elkéstél pár évvel.

2020. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!