Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vidékiként érdemes villamosvez...

Vidékiként érdemes villamosvezetőnek jelentkezni a fővárosba, van értelme?

Figyelt kérdés
Tápiószőlősről..
2019. jún. 14. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha érdekel miért ne?
2019. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül akarsz albiban lakni, az nehézkes lesz, mivel a villamosvezetők nem igazán vannak megfizetve.
2019. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól keresnek, állandó kétrészesként vagy állandó délutánosként simán kézhez kapnak nettó 250-300 ezer forintot. Nekem ez pl álomfizetés.

Sok pótlék, túlórapénz, prémium van. Elvont pihenők, stb.



Rettentő kemény, embertelen világ. Úgy tudom, a BKV-nak vannak elfogadható munkásszállói.

Ha szereted a kötöttpályás járműveket és érdekel ez a foglalkozás, javaslom, egyébként nem.

Buta emberek, 60 fokos vezetőfülke, embertelen munkaidő, vécézés sokszor csak úgy, hogy nem lenne rá időd, késni fogsz miatta, állandóan eléd kanyarodó autók....

2019. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as elég jól leírta: ha nem zavar, hogy hajnali 3-kor kell elindulnod vagy éjjel 1-kor érsz haza, hogy se ünneped, se hétvégéd nincsen, ha jó az idegrendszered, stb. akkor igen, érdemes megpróbálnod.

És igen, van szállója a BKV-nak.

2019. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon jól keresnek, állandó kétrészesként ... Nekem ez pl álomfizetés."


3-as, szerintem előtted is áll a lehetőség, hogy csináld - nem kell álmodozni róla :-)

De a kétrészes az nagyon gyilkos - azt csak külön erre született emberfajta tudja csinálni :-)

2019. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ismerősöm se sokáig bírta a kétrészt. Jól keres délutánosként is és egyelőre jó neki.



Szeretem a villamosokat (mármint nagyon,sokat tudok a vonalakról, infrastruktúráról), mégis mérlegeltem, miért nem szeretnék vill.vezető lenni.

2019. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, csak a BKV-nél alá kell írni,hogy akár 300 túlórát is vállal a delikvens:)


A nénikéjüket...

2019. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!