Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan rajtam kívül...

Van itt olyan rajtam kívül aki programozóként közmunkában dolgozik?

Figyelt kérdés
Baja és térségében csak így lehet szoftvert fejleszteni...
2018. júl. 5. 15:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerősöm, aki OE NIK elvégzése után Székesfehérváron szórólapokat osztogatott.
2018. júl. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne viccelj már.

Na jól van ne kamuzz.

Valamit te is elcsesztél meg első ismerőse.

Gondolom mentek a bulikák tanulás helyett mindkettőnél.

Vagy életből felmentettek vagytok.

BUDAPEST ismerős?Külföld EU végett?

Így jár aki nem teper már egyetem alatt és nem megy el dolgozni suli közben.

2018. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom csak papíron vagy "programozó" amúgy meg nem értesz semmihez, és idegen nyelven sem tudsz, ha értenek valamihez és/vagy tudnál idegen nyelven tutira nem csak a közmunka lenne
2018. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy 3-as mondja,gondolom végig bukdácsoltátok a sulit első ismijével együtt,nem képeztétek magatokat semmiben.

Mi megy?

Ismered a Springet?JPA,hibarnate,JUnit?

Mi a TDD és BDD esetleg DDD?

Milyen módszertanok mennek?

Angolul tárgyalási szint mennyire megy?

Le tudnánk ülni és angolul beszélgetni folyamatosan?


Ez a baj,hogy nektek a bulikázás ment,nem a tanulás a hajtás nem építettétek a karriert.

Mennyi év gyakorlatod van?

Hol dolgoztál?

Angol nyelvű CV-d karban van tartva?

2018. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Kamu. Nem tudom minek kell ilyen fassàgokat kitalálni.
2018. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%

Ne röhögtessük már egymást. Persze, Baja térségében a szoftverfejlesztő cégek a kormányon keresztül húzzák be magukhoz a közmunkásokat :D


Ha ez így van, akkor hogyhogy nem költözik minden magyar IT cég oda, ahol kb. ingyen talál fejlesztőket? Vagy ha csak szar fejlesztőt találni ennyi pénzért, akkor a Baja térségi cégek mégis mit tudnak termelni, amiből profitjuk keletkezik?


A hét hülyeségét olvastam, basszus.

2018. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Professzionális programozó vagyok 18 éves tapasztalattal. Rajtam kívül nagyon sokan vannak még ilyenek, de kimentek külföldre a Macibe dolgozni inkább. A 40-45 éves szoftverprofikból nagyon sok van. Az összes IT cég Pestre megy, k@pják be.


Ne hogy azt hidd, hogy most jöttem le a falvédőről. Már megjártam Pestet, de tudtam előre hogy így lesz, 300.000 nettóból nem lehet megélni ott, meg felesleges kinlódni. Egy jobb albérlet 100-150 ezer+rezsi, baromi drága a kaja, az utazgatás, kocsim is ette a rengeteg benzint a hazalátogatás miatt. Igazából pont annyi marad meg Baján, mintha Pesten sz@rakodnák sokat, de minek nincs értelme a hajtásnak, ha ugyanannyit tudok félrerakni. Baja és környékén el sem tudjátok képzelni mennyire olcsó megélni. Kifőzdében egy komlett menüt 600 Ft-ért kapsz, annyi levest szedsz amennyit akarsz. Pesten a kukásemberek között egy menüztető helyen 1500 Ft volt, moslék.


Úgyhogy nem tudom mi a jobb, Pesten szívni a szmogot, idegeskedni, még szombaton is valamikor dolgozni mint a rabszolga, főleg ha van projekt munka, vagy egy tiszta élhető szép helyen jól érezni magad?

2018. júl. 6. 08:15
 8/24 A kérdező kommentje:
Vagyis jól érezni magad egy kicsit túlzás, az lenne a jó, ha 160 nettóm meglenne egy jó kis cégnél. Gondoltam számtech boltba elmegyek dolgozni, ott legalább még maradt informatika. De az biztos a szomgtól, stressztől nem akarok rákban meghalni Pesten.
2018. júl. 6. 08:19
 9/24 anonim ***** válasza:
69%

Ahaaa neked 18 èves gyakorlatod van.

Jól van Balázs,hogyne.

Aha programozó kimegy Mekibe.

Màs kamuzàs?

300 nettó ennyi èv gyakorlattal,a kezdők kapnak 350 nettót,ez nem jött be most.

Te màr règ Architect lennèl vagy komolyabb vezető fejlesztő.

De te sose voltàl fejlesztő,te Ausztriàban vedelsz kint ès szídsz minket.

2018. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

9es, nem hiszed el, a legjobb fejlesztők mentek ki innen a Mekibe, mert 180 nettót kaptak. Sajnos ez az igazság. Miért, te vettél életedben szoftvert? Nem.


Bármelyik cégnél ha kezdesz az alján kezded, nem vesznek fel rögtön középvezetőnek. Azokra a posztokra meg csak az ismerős jut fel, ez is tapasztalat.


És nem én pontoztalak le ;) akkor van még aki így gondolja mint én...

2018. júl. 7. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!