Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon igy is lehet külföldön...

Vajon igy is lehet külföldön dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem és ha tudtok légyszíves segítsetek! Németországba szeretnék kimenni dolgozni. De a német nyelvet nem tudom angolul is csak egy nagyon kicsit. Egy ismerösöm kint él aki megígérte hogy segít nekem munkahelybe ott elhelyezkedni. Eddig csak azt hallottam hogy még egy mosogatáshoz meg takarításhoz is kérik a német nyelvtudást. Ez tényleg igy van? Köszönöm a válaszokat elöre is.


2014. jún. 6. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Még jó hogy kérik a német nyelvet. Valahogy kell tudni kommunikálni a többi kollégával, szerződést sem magyarul fogjátok megírni.
2014. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de megis milyen mas munkat tudnal elvegezni yelvtudas nelkul, hogy fogod megerteni a kollegakat,a fonokodet?
2014. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából egy rokonom ajánlotta fel hogy segit nekem ott elhelyezkedni...de öszinte leszek kicsit furcsállom hogy nem baj hogy nem beszélem a nyelvet...kicsit tul szép hogy igaz legyen hogy nem kell a nyelv és ugy is tudok majd kint melozni....ezért is kérdeztem meg hogy kell-e oda a nyelv vagy hogy egyáltalán létezik e ilyen hogy igy rokonom álltal legyen munkám nyelv tudás nélkül....
2014. jún. 6. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg ha megtortenik a csoda es talal neked allast, elintezi az ugyintezni valokat (tolmacsol bankszamlanyitaskor, stb), utana bekiser az elso munkanap reggel, na de utana hogy erted meg, mit kell csinalni? Igazad van hogy nem ugrasz bele csak ugy...
2014. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: Tudnál Magyarországon munkát vállani magyar nyelvtudás nélkül?

Na, nagyjából ugyanez a helyzet más országokban is.

Biztos itt is vannak román vendégmunkások építkezéseken, akik között van aki nem beszél magyarul, és a többi kisegíti, és van oyan külföldi bank, vagy multicég manager, akinek a munkakköréhez nem feltétlenül szükséges magyarul tudnia, mert azt a pár milliót megeresi angolul beszélve is.

Ha ilyesmi kategórákban keresel munkát, akkor lehet esélyed, egyébként viszont erősen ajánlott legalább egy alapfokú nyelvtudás.

2014. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!