Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco árufeltöltő fizetése...

Tesco árufeltöltő fizetése most mennyi nettóban,8 órában?

Figyelt kérdés
2012. febr. 23. 10:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

minimál bér.

Ez lehet 93ezer ft bruttóban,vagy ha van targoncáa jogsid,akkor 108ezer bruttóban.Ez nettóban pótlékokkal így néz ki:

75ezer jogsi nélkül,82-83ezer jogsival

2012. febr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2012. febr. 23. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jah még annyi kiegészítés hozzá:

86%-os utazási hozzájárulás van,6hónap után eü kártyára utalnak minden hónapban 3600ft-ot,a 6.hónap után adnak egy dolgozói kedvezményt tartalmazó kupont(10%/vásárlás),és nem tudom,hogy kajajeggyel mi lesz,de régen 5000ft/hó mértékben adták

2012. febr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek is hasznos infók, köszi. Esetleg ott dolgozol? Ha interjúra hívnának, mire számítsak? :)
2012. febr. 23. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen ott.

Hát én mikor oda mentem interjúzni majdnem 2 éve,sikerült kifognom az egyik legbutább osztályvezetőt,aki interjúztatott.Semmi nyugatias HR-es kérdés nem volt,itt gondolok az ilyenekre:mi az 5 pozitív belső tulajdonságod és stb.Ezek normálisabb helyeken nem mennek..

Azt nem tudom,hogy itt más interjúztatók hogyan csinálják,de ez jelen esetben így volt.Teszem hozzá,ha egy kis értelem látszik a fejeden,akkor általában hátrányból indulsz,mert talán a munkavégzés során nem akarsz hülyeségeket csinálni,hanem leegyszerűsíted a legrövidebb és legkönnyebb folyamatra.Ezt valamiért nem szeretik,mai napig nem tudom miért.Szeretik kihajtani az ember belét.Viszont én abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy egy olyan kis szűk csoportban vagyok,ami fix létszámos,így onnan nem igazán fognak kirúgni,illetve ha más munkát kell elvégeznem,pl beraknak árut tölteni,akkor szabadabban tehetjük.Szerencsére nállunk nagyon jó fej és fiatal a vezetőség az árufeltöltőknél,így ott egészen jól el lehet lenni,értelmesen lehet beszélgetni velük,és nagyon hülyék.:)

Hova jelentkeztél,milyen pozícióba,és településre?

Ha bármi érdekel kérdezz nyugodtan.

2012. febr. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem nincs több kérdésem. Privátban majd megírom hova jelentkeztem.
2012. febr. 25. 16:20
 7/9 anonim válasza:
minimálbér:92000 ft
2012. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93ezer az a minimál bér...
2012. febr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz én IT-n vagyok a központban nem pedig árufeltöltő. Nekem interjú 2 órás ebben benne volt az angol beszélgetés is. Fizetés nettó 120 + 25ezer támogatás + laptop + telefon + bkv jegy és ügyelet idején autó.
2012. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!