Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan aki engedi, hogy...

Van olyan aki engedi, hogy lemásoljam a technikáját?

Figyelt kérdés

Olyan ember technikája kellene aki gazdag, mert én is el akarom érni a gazdagságot.


Ha kell fizetek is érte, de nem előre, ha bevált a dolog, csak akkor.


Vannak akik árulnak interneten, hogyan gazdagodjunk meg tanfolyamokat, de én előre SENKINEK nem fizetek, mert nem tudhatom, hogy működik.


márc. 28. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%

Olyan videókat nézz, ahol ingyen elmondják ezeket.

Rengeteg van.

Polgár Árpád, Klapka György, Mészáros Péter, Szendrei Ádám, Szarvas Norbert...


Csak nem tetszik nekik = nem akarják meghozni ezeket az áldozatokat és ezért nem szokták "elhinni" és megcsinálni sem.:)


Cikkeket is találsz erről a neten.

márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

És a lelkesedést mégis, hogy fogod lemásolni?


Ha azt mondom, hogy gyakorold a programozást napi 16 órában, kelj és feküdj ezzel, akkor azt azt hogy fogod lemásolni, ha amúgy utálsz számítógép előtt ülni?


Ha másolsz valamit az másolat marad, mindig csak 2. leszel és az eredeti mindig többet ér mint a másolat.


"Ha kell fizetek is érte, de nem előre, ha bevált a dolog, csak akkor."


Ezt nevezik kockázatkerülésnek. Így nem leszel soha gazdag.

márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az előrefizetés általában scam(csalás)
márc. 28. 14:55
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Dolgozz, Tanulj, ismerkedj és légy szerencsés. De tényleg csak ennyi, Első kettőnek elégnek kell lennie hogy ilyen oké fiskális kényelmi szintre felküzdje magát az ember. Ha tényleg gazdag akarsz lenni utolsó kettő sem árt, s nem tudom megéri-e napi 16 órát dolgozni 30 éven keresztül érte. (gyereked legalább élvezni fogja a kellemes létet)
márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én több mint 2 milliót költöttem tanfolyamokra és most is előfizetője vagyok jó pár rendszernek/programnak/csoportnak. Nem mondom, hogy minden pénzem helyesen lett elköltve, de összességében többet profitáltam belőle, mint amennyit elköltöttem rá.


Ott se volt biztos semmi. Múlt héten is vettem tanfolyamot, és még csak most dolgozom fel, de már most látom, hogy óriási lehetőség van benne.

márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szóval vannak olyan tanfolyamok amik nem átverések?


Én azt hittem ezek mind kamu átverések a hiszékeny embereknek..

márc. 28. 15:13
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Mégis miért akarná egy gazdag hogy te is az legyél. Még előre fizetéssel sem, minek kéne neki a pénzed szerinted? Egyébként a gazdagok többsége aki nem lopott vagy csak sok mindenhez ért és intelligens. Talált valamit ami érdekli és azt űzi kiválóan.
márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Nincs.
márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 130 évben számos-számtalan gazdag ember leírta az életét, honnan, hová, hogyan jutott el, a "technikáikat", a módszereiket. Könyvek tömkelege szól erről.


Vannak mások, akik lemásolták a technikáikat, s aki tényleg odatette magát, annak sikerült.


Az összes ilyen könyv elérhető, olvass, tanulj, dolgozz, s előbb-utóbb meglesz.


Ma sokkal-sokkal könnyebb meggazdagodni, mint 100 vagy akár csak 50 vagy épp 30 éve.


Aki most indul, s 18 éves, akár magyarként is 10 éven belül simán milliárdossá tud válni.


Persze, ez nem megy akárkinek. Nem elég csupán vágyni a gazdagságra, olyan személyiséggé kell válni, aki képes megcsinálni!

márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

Online brókereknél szokott lenni copy-trade.

Pl. eToro-nál is van.

márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!