Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkakörre, ahol 8 általán...

Egy munkakörre, ahol 8 általános iskola az elvárás, oda miért nem vagyok alkalmas?

Figyelt kérdés

Munkát keresek, érettségivel, nyelvismeretekkel. Beadtam több helyre is, nyilván kevés sikerrel.

Az egyik nagyobb élelmiszerlánchoz is, viszont azt kaptam vissza, hogy nem találnak alkalmasnak a munka betöltésére.

Jelenleg egy gyárban dolgozom, költözés miatt szeretnék váltani.

Miért vesznek fel hamarabb így is egy gyárba, mint például árufeltöltőnek?


márc. 25. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Miért vennének fel? Kedvük szerint válogatnak. Mivel lennél alkalmasabb egy gyári biorobot munka végzésére nyelvismerettel mint az aki nem tud nyelveket? Nyilván semmivel így teljesen irreleváns a végezttséged, rendelkezhetsz te orvosi diplomával vagy atomfizikus PhD-vel akkor sem leszel piacképesebb olyan munkakörben ahová más adottságok kellenek.
márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert tulkepzett vagy ezekre az állásokra.

Engem anno a Lidlbe azért nem vettek mert kiderult hogy külföldi az érettségim, és 3 idegen nyelvet beszélek.

Felvettek, de a szerződés aláírása előtt mondtak hogy ne haragudjak, de félti a helyet (vezeto pozíció), így nem fog felvenni dolfogni, mert látja rajtam hogy nem szeretnek sokáig kasszas/arufeltolto lenni. Igaza volt, jött a covid, nem volt más, plusz ja. Elképzeltem hogy magasabb fokozatra lépek hamar 😄 szóval nem a te hibád, de úgy vannak vele hogy aki tanultabb az hamar lelep, a Rinaldok meg Gusztavok örülnek a 160.000 fizunak, és maradnak mert nincs más lehetőségük.

márc. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hat elég szégyen ha még árufeltöltőnek se vagy alkalmas...
márc. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb élelmiszerbolt már csak szakmunkást szakirányú iskolával vesz fel.Hova raknának téged?Max pénztárba.
márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!